Ar turtas daro žmogų laimingą?


Ar turtas daro zmogu laimingu. Ar turtas daro žmogų laimingą rasinys. Ar turtas daro zmogu laimingu samprotavimas. Kas daro zmogu didi. Ar turtai daro zmogu laimingu rasinys. Kas zmogu daro didi. Ar turtai daro zmogu laimingu. Ar turtai daro zmogu laiminga. Ar turtas daro žmogų laiminga? rašinys. Ar pinigai daro zmogu laimingu.

Samprotaujamas rašinys apie laimę ir vertybes. Ar turtas daro žmogu laimingesnį?

Laimė šiandieninėje visuomenėje suprantama skirtingai. Vieni jaučiasi laimingesni turėdami naujos klasės BMW automobilį ,tris vilas priemiestyje ir skambų vardą visuomenėje, kiti tuo tarpu džiaugsmą ir sielos pilnatvę pajaučia padėdami kitiems, sukurdami šeimą, ieškodami savo gyvenimo tikslo ir įgyvendindami svajones. Tačiau vien svajonėmis ir gera širdimi išgyventi praktiškai neįmanoma. Turtingas žmogus leidžia sau ne svajoti, o įgyvendinti svajones. Jis pajėgia savo vaikus išleisti į šiais laikais tapusius prabanga mokslus, jis gali keliauti, pamatyti, patirti. Taip, turtas suteikia žmogui daug daugiau laisvės, tačiau ar tikrai padaro žmogų laimingesnį?

Mes kiekvienas siekiame gyventi patogiai, laisvai, turtingai ir laimingai. Tačiau galbūt tikruosius turtus mes turėtume kaupti savo viduje. Ir galbūt dvasinis turtas mus padarytų laimingesniais? Kiekvienas mes galime ir privalome pasirinkti savo kelią, savo vertybes, kitaip tariant, savo Asmeninę legendą. Kaip ir Paulo Coelho knygos pagrindinis herojus Santjagas.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (565 žodžiai)
  • Mokykla
  • Viktorija
  • Ar turtas daro žmogų laimingą?
    9 - 3 balsai (-ų)
Ar turtas daro žmogų laimingą?. (2012 m. Gruodžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-turtas-daro-zmogu-laiminga.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 22:16
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo