Ar turtas daro žmogų laimingesnį?


Ar turtas daro zmogu laiminga. Ar tureti kuo daugiau yra laime. Ar turtas daro zmogu laiminga rasinys. Ar turėti kuo daugiau yra laimė rašinys. Ar turtas daro zmogu laiminga?. Rasinys apie laime. Ar turtas daro zmogu laimingu. Turtai ir laime. Rasinys apie pinigus. Ar pinigai daro zmogu laiminga.

Kiekvieno žmogaus gyvenime laimė yra labai svarbus dalykas ir kiekvienas jos siekia skirtingais būdais. Laimė – tai gyvenimo pilnatvės subjektyvus jausmas, kuris kyla tenkinant dvasinius, estetinius ir fiziologinius poreikius. Kiekvienam tą jausmą sukelia skirtingi dalykai: pinigai, įvairūs prabangos daiktai, darbas, bendravimas ar netgi svajonės. Tai priklauso nuo paties žmogaus. Anot rašytojo, publicisto J. Avyžiaus: „ Laimė nieko bendro neturi su turtu.“ Bet ar tai tikrai tiesa? Yra daugybė pavyzdžių, kurie įrodo, kad pinigai nėra svarbiausia vertybė, tačiau vis tiek negalima teigti, kad jie visiškai neprisideda prie žmogaus laimės.

Tai priklauso nuo paties žmogaus. Anot rašytojo, publicisto j. Avyžiaus: laimė nieko bendro neturi su turtu. bet ar tai tikrai tiesa? Yra daugybė pavyzdžių, kurie įrodo, kad pinigai nėra svarbiausia vertybė, tačiau vis tiek negalima teigti, kad jie visiškai neprisideda prie žmogaus laimės.

Yra daugybė žmonių, kurie savo laimės neįsivaizduoja be materialinių turtų. Jiems labai svarbu turėti daug pinigų, kad galėtų nusipirkti įvairių daiktų ir paslaugų savo poreikiams patenkinti. Tokiems žmonėms dažniausiai nieko daugiau ir nereikia, visus jų poreikius patenkina turtai ir jie jaučiasi laimingi, todėl dvasinės vertybės jiems tampa nebe tokios svarbios. Apie tai, kad turtai suteikia laimės yra rašoma ir daugelyje Lietuvių liaudies pasakų. Apie tai kalbama ir Lietuvių liaudies pasakoje karalaitė ant stiklo kalno . Šiame kūrinyje paprastas, truputį kvailas kaimo vaikinas veda princesę, gauna pusę karalystės ir tampa turtingu. Turtai prisideda prie jo laimės. Būdamas turtingu, jis kartu tampa ir visų aplinkinių pagarbos objektu.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (547 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovilaite
  • Ar turtas daro žmogų laimingesnį?
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ar turtas daro žmogų laimingesnį?. (2011 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-turtas-daro-zmogu-laimingesni.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 14:04
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo