Ar verta ginti savo tiesą


Ar visada reikia sakyti tiesa biliunas. Ar visada reikia sakyti tiesa rasinys. Ar visada reikia sakyti tiesa. Ar visada reikia sakyti tiesa rasinys biliunas. Ar visuomet reikia ginti savo tiesa. Ar verta sakyti tiesa. Rasinys ar visada reikia sakyti tiesa. Biliunas ar visada reikia sakyti tiesa. Tiesa rašinys. Visada kalbu tiesa.

Ar verta ginti savo tiesą?

Kiekvieną dieną dažnai girdime apie melą, apgaulę. Kai kurios situacijos verčia išsakyti savo nuomonę, apginti kaltą, įrodyti, jog jis kalba tiesą ir tik tiesą. Dažniausiai tai lieka tik pamąstymai draugų rate ir nedaugelis įrodo savo tiesą, Stebint aplink mus supantį pasaulį ir žmonių tarpusavio santykius, bandome atsakyti į klausimą, ar verta sakyti ir ginti savo tiesą? (56)

Mokykloje ir namuose esame mokomi sakyti tiesą, nemeluoti, sugebėti įrodyti, jog tai, ką sakome, yra tiesa. Kartais be galo sunku rasti tinkamų argumentų ir apginti savo nuomonę, bet, manau, kad yra svarbu mokėti ginti savo tiesą. Bet kokiame ginče dažniausiai yra dvi tiesos, nes kiekvienas žmogus nori turėti ir išsakyti savo tiesą. Nesvarbu, kad kartais būsime nesuprasti, atstumti, o gal ir surasime savo palaikymą.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (402 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daiva
  • Ar verta ginti savo tiesą
    10 - 4 balsai (-ų)
Ar verta ginti savo tiesą. (2013 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-verta-ginti-savo-tiesa.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 07:21
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!