Ar verta ieškoti gyvenimo prasmės


Gyvenimo prasmė rašinys. Ar verta ieskoti gyvenimo prasmes pagal altoriu sesely. Ar verta ieskoti gyvenimo prasmes hamletas. Kas suteikia gyvenimui prasme rasinys. Ar verta susitaikyti su savo silpnumu rasinys. Rasinys gyvenimo prasme. Rasinys apie gyvenimo prasme. Ar verta ieskoti gyvenimo prasmes rasinys. Gyvenimo prasmes paieskos rasinys. Ar verta ieškoti gyvenimo prasmės?.

Vieną kartą visiems ateina diena, kai savęs paklausi. Kokia mano gyvenimo šitame pasaulyje prasmė? “paklausiame visi, tik ar visi ryžtamės ieškoti atsakymo? Ar surastas atsakymas nenuvils, neišgąsdins, neužgaus ? Ar atsakytas klausimas kažką padės pakeisti, pasikeisti, pamatyti? Aš manau, kad neverta. Kad sugebėtum pažvelgti į akis prasmei turi būt tam pasiruošęs, ne kiekvienas gali tą padaryti savęs neįskaudinęs, neužgavęs. Tai įrodo ir daugelio literatūros klasikų kūriniai.

Kokia mano gyvenimo šitame pasaulyje prasmė? paklausiame visi, tik ar visi ryžtamės ieškoti atsakymo? Ar surastas atsakymas nenuvils, neišgąsdins, neužgaus ? Ar atsakytas klausimas kažką padės pakeisti, pasikeisti, pamatyti?.

Aš manau, kad neverta. Tragiški herojų likimai dažnai ten perpinti ieškojimo, bandymo suprasti, pateisinti, atverti, pačiam būti atviram. Kiekvienas iš jų ieškojime bandė atrasti save, savo vietą, deja. Atsakymai dažnai nebūna vienareikšmiai, suprantami, juose lengva pasiklysti, pasimesti. Tikrojo kelio ieškojimas dažnai būna kelias į niekur. Toli gražu ne kiekvienas gali tai priimti. Aišku, ieškančiųjų gyvenimas turi savo žavesio, drąsos, siektinumo pavyzdžio, bet kiek jame kančios, neatsakytų klausimų, daugtaškių ir nebaigtumo.

Gyvenimo prasmė? Ar galima to iš viso klausti? Juk žmogaus gimimas jau pats savaime suteikia kažkam prasmę, mažos kūdikio rankytės suteikia prasmę mamos gyvenimui, kada atsiranda jausmas, kad viską gali atiduoti dėl tų mažyčių į tave ištiestų rankučių.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (407 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ar verta ieškoti gyvenimo prasmės
    7.7 - 6 balsai (-ų)
Ar verta ieškoti gyvenimo prasmės. (2011 m. Birželio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-verta-ieskoti-gyvenimo-prasmes.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 02:22
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo