Ar verta klausyti tėvų patarimo?


Ar verta klausyti tėvų patarimo?

Jaunas žmogus – kupinas svajonių ir troškimų žmogus, kuriantis savitą pasaulį, savitą istoriją, tam be galo svarbi aplinka, jo mąstymas ir susiformavęs požiūris į pasaulį, suvokimas ir ,žinoma, kitų žmonių įtaka. Galima sakyti, kad šiuolaikiniam paaugliui dorai ir protingai gyventi yra be galo svarbu, kad jis turėtų gerą ateitį. O jaunuolį viliojančių malonumų su lyg kiekvienais metais daugėja , taigi ir pasirinkti teigiamą kelią darosi vis sunkiau, o be protingo patarimo kartais ir neįmanoma. Dažniausiai jaunam žmogui stengiasi padėti tėvai, tačiau ar visada verta klausyti tėvų patarimo? Šiandien atskleisiu kelių žmonių istorijas ir įrodysiu, jog jaunas žmogus turėtų klausyti savo tėvų.

Žymioji „džiazo karalienė“ Ella Fitzgerald išgyveno ypač sunkią vaikystę. Jaunoji džiaziztė anksti neteko mamos, ir patyrė didžiulę tėvo prievartą. Dar visai jaunutė ji buvo susijusi su kriminaliniu pasauliu ir gyveno gatvėje, buvo mafijos narė. Ilgą laiką Ella gyveno gatvėje ir nežinojo kaip elgtis, nes nei mamos, nei tėvo, kurie padėtų, šalia nebuvo. Mano nuomone, šiandien Ella tikrai džiaugtųsi, jei sunkiu metu vaikystėje, šalia jos būtų buvęs šeimos narys, kuris jai patartų. Jaunas žmogus dažnai nukrypsta ne ta linkme: nenori turėti gyvenimo tikslų, išsilavinimo, ateities.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (516 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kristina
  • Ar verta klausyti tėvų patarimo?
    10 - 4 balsai (-ų)
Ar verta klausyti tėvų patarimo?. (2015 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-verta-klausyti-tevu-patarimo.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:55
×