Ar verta susitaikyti su savo silpnumu?


Ar verta susitaikyti su savo silpnumu rasinys. Del ko verta gyventi samprotavimo rasinys. Zmogaus silpnumas. Kamiu svetimas rasinys. Dėl ko verta gyventi rašinys. Silpnas zmogus. Ar verta susitaikyti su silpnumu. Silpnas charakteris. Kamiu svetimas. Samprotavimo rasinys.

Ar verta susitaikyti su savo silpnumu?

Pasak fransua de larošfuko, silpno charakterio žmonės nesugeba būti tiesūs. Silpnas žmogus negali arba tiesiog nesugeba į gyvenimą žiūrėti teigiamai. Aplink jį vyrauja tik neigiamos emocijos. Pasidaro sunku parodyti susidomėjimą aplinka , neužtenka jėgų atrodyti stipriam ar tiesiog ryžtingai ir drąstiškai gyventi. Bėda ta, kad vis daugiau žmonių su tuo susitaiko ir nebando trauktis iš silpnybių liūno. Kad ir kaip sunku būtų suvokti , tačiau silpnumas tik trukdo gyventi…

Žmogaus nepajėgumas virsta blogiausiu – abejingumu. Silpno charakterio žmogus nepajėgia į daugelį dalykų žiūrėti teigiamai. Tai ir yra mūsų pesimistiško požiūrio pradžia. Neužtikrintai žiūrėdami į gyvenimą jį matome miglotą ir beprasmį, Tampame abejingi. Bet ar visi taip ir gyvena? Ar abejingumo sąvoka vyrauja mūsų kasdienybėje? Viena situacija knygoje „svetimas“ ( a. Kamiu) atskleidžia sugniuždytą, abejingą asmenybę. „šiandien mirė mama, o gal vakar. “ taip knygos pradžioje parodomas šio asmens abejingumas. Gyvendamas šį abejingą gyvenimą vaikinas nužudo nekaltą žmogų. Įvykdęs nusikaltimą jis atsiduria teismo salėje. Laukdamas teismo nuosprendžio vaikinas pasigęsta vieno – apsikabinimo. Šis noras parodo : jaunuolis silpnas žmogus. Visa, dėl ko jis abejingai žiūri į gyvenimą yra silpnos asmenybės priežastis. Taigi, tik psichologiškai tvirtas žmogus gali apsisaugoti nuo abejingumo.

Tik stiprieji sunkioje situacijoje nepalūžta. Stiprūs žmonės sugeba įveikti kliūtis ir žengti tolyn. Nesvarbu, kokia būtų situacija : jie pakelta galva juda pirmyn.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (505 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monika
  • Ar verta susitaikyti su savo silpnumu?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar verta susitaikyti su savo silpnumu?. (2012 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-verta-susitaikyti-su-savo-silpnumu.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 08 d. 11:42
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo