Ar vertinama laimė mūsų visuomenėje?


Ar vertinamas žodis mūsų visuomenėje? (L. Donskis, A. ŠliogerisLeonidas Donskis. Arvydas Šliogeris. L. Donskio citata apie politologų žodį. L. Donskio citata apie rašytojų, kompozitorių žodį. A. Šliogerio citata apie žmonių požiūrį į televiziją. L. Donskio citata apie mūsų požiūrius į kitų šalių netektį. Išvados. Šaltiniai.


Manau, kad politologų žodis yra išties labai vertinamas mūsų visuomenėje, nes tauta vis dažniau ir labiau atkreipia dėmesį į tai, ką išgirsta per televiziją ar radiją, ką perskaito laikraščiuose. Tenka dažnai išgirsti tiek artimoje aplinkoje, tiek viešoje erdvėje įvairias diskusijas, tokias kaip vienas politologas pasakė gerą mintį ar įdėją, kaip turėtų būti pagerintas vienaip ar kitaip Lietuvos gyvenimas, kad tautiečiai būtų pasiruošę kažkokiam tai įvykiui. O žmonės suklusta, vieni pritaria, kiti prieštarauja, dėl to įvyksta diskusija, ir manau, kad būtent žodis yra vertinamas. – M. Zurzaitė.

Būtent šių žmonių žodis visuomenėje vertinamas ne ką mažiau. Juk labiausiai mes ir atkreipiame dėmesį į tai, ką išgirstame per transliacijas ar perskaitome spaudoje. Tokių žmonių manau trūksta žiūrovui/klausytojui. Nes kaip ir L. Donskis rašo, kad mūsų visuomenei reikia ne isteriško parėkavimo, o išmintingo, apgalvoto žodžio, kuris pamoytų tautą. Debatų laidos labai reikalingos mūsų visuomenei. Bet be abejonės, tam tikras sluoksnis žmonių labai vertina šios srities specialistų žodį. - M. Zurzaitė.

Manau, kad iš dalies A. Šliogeris yra teisus, nes mūsų visuomenėje šiuo aspektu yra kelios žmonių grupės.

  • MS PowerPoint 245 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (966 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Ar vertinama laimė mūsų visuomenėje?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar vertinama laimė mūsų visuomenėje?. (2018 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-vertinama-laime-musu-visuomeneje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 03 d. 14:38
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo