Ar vis dar aktualus siekis keisti pasaulį?


Ar vis dar aktualu keisti pasauli. Žmogaus siekis keisti pasaulį. Ar vis dar aktualus siekis keisti pasauli hamletas. Ar vis dar aktualus siekis keisti pasauli rasinys. Ar verta keisti pasauli. Ar šiandien aktualus siekis pakeisti pasauli. Hamletas aktualus siandien. Siekis tobulinti pasauli. Kuo hamletas aktualus siandien. Hamletas pakeisti pasauli.

Ar vis dar aktualus siekis keisti pasaulį?

Yra daug dalykų, kurių pasirinkti negalime. Nesirenkame tėvų, tėvynės, kaip negalime pasirinkti gimti ar negimti, taip nesirinkome ir pasaulio kuriame gimėme. Nors šis pasaulis turi daugybę pliusų ir dar daugiau minusų, tačiau viena ką dar galime padaryti, tai pamėginti jo blogąją pusę paversti gerąja. Tai tarsi mūsų pareiga.

Ką reiškia keisti pasaulį? Visi šį klausimą suprantame skirtingai. Vieniems tai pagrindinis gyvenimo tikslas, kitiems tik dar viena nereikšminga smulkmena. Tačiau visi esame su tuo susiję, keisdami savo gyvenimus, keičiame visa pasaulį. Neveltui sakoma: „nori keisti pasaulį, pirmiau keisk save“. Tai tiesa, keisdamiesi patys, mes keičiame viską, kas yra aplink mus.

Siekimą keisti pasaulį labai dažnai mąsto rašytojai. Prisiminkime šekspyro kūrinį „hamletas“. Jis aktualus ir šiandien. Pagrindiniam herojui hamletui rūpi ne tik kerštas, bet ir kova prieš pasaulio blogį ir neteisybę. Dar tragedijos pradžioje hamletas sušunka: “išgverusi gadynė! Ir deja,/aš gimęs tam, kad pataisyčiau ją.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (385 žodžiai)
  • Mokykla
  • Armandas
  • Ar vis dar aktualus siekis keisti pasaulį?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar vis dar aktualus siekis keisti pasaulį?. (2012 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-vis-dar-aktualus-siekis-keisti-pasauli.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:57
×