Ar visada tarnystė žemina žmogų?


Ar visada tarnyste zemina maironis. Ar tarnyste zemina zmogu. Kodel tarnyste ne visada zemina?. Zemina namu darbai. Tarnyste lietuviu literaturije. Ar visada tarnyste zemina balys sruoga. Ar tarnyste zemina. Ar visada tarnyste zemina. vaizgantas. Ar visada tarnyste zemina rasinys. Ar tarnyste zemina zmogu vaizgantas.

Ar visada tarnystė žemina žmogų?

Tarnystė viena iš gyvenimo būsenų, kai individas nepaisant savo noro atlieka kito žmogaus nurodytas pareigas. Daugumai žmonių šiame gyvenime teko susidurti su šia pareiga, tačiau ne vienas pasakytų, kad tarnystė – tai nėra savęs žeminimas, bet tiesiog atliekamas darbas, kuris yra paskirtas būtent jam. Tai vis dėlto ar žmogus tarnaudamas kitam žemina save?

Tarnystė neužima labai daug laiko tačiau asmenį skaudina. Tarnaujančio žmogaus dvasinė būsena jaučiasi numenkinama ir nereikšmynga. Todėl kartais asmuo gali pasijusti pažemintas arba nevertinamas. Toks pavyzdys atskleidžiamas XIXa. pabaigos – XXa. pirmos pusės Lietuvos rašytojo, literatūros istoriko, garsaus visuominės veikėjo Juozo Tumo-Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“ išleistoje 1929m. , kaip baudžiava ėjo jau prie galo ir pagaliau buvo panaikinta.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (309 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Ar visada tarnystė žemina žmogų?
    10 - 6 balsai (-ų)
Ar visada tarnystė žemina žmogų?. (2015 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-visada-tarnyste-zemina-zmogu.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 22:31
×