Ar žmogui svarbu turėti namus rašinys


Ar zmogui svarbu tureti namus?. Rasinys ar zmogui svarbu tureti namus. Kodel zmogui svarbus namai. Namai žmogaus būties centras. Ar svarbu zmogui tureti namus. Namai rasinys. Kodėl žmogui svarbu tūrėti namus. Kas žmogui yra namai. Rasinys apie namus. Ka zmogui reiskia namai.

Lietuvių kalbos rašinys. Ar žmogui svarbu tureti namus.

Zmogui labai svarbu tureti namus. Todel, kad namuose prabego vaikyste, dar tebebudamas namuose zmogus igijo iprocius, pomegius, tai pat ten yra saugu ir gera , supa mylintys zmones. Nuo pat mazens zmogus budamas namu aplinkoje jauciasi gerai, auga kaip asmenybe. Kartais ne visi namai yra tokie, kuriuose yra gera gyventi, buna nedarniu seimu, bei slegiancios aplinkos. Bet kad ir kaip bebutu, namai yra viso gyvenimo ir buties centras. Namuose zmogus gimsta, subresta, augina vaikus, mirsta. Zmogus be namu yra nevisavertis. Todel gyvenime yra svarbu tureti namus.

1.Daugelio rasytoju kuryboje svarbia vieta uzima vaikystes, gimtines ir namu temos, nes jiems tai yra vienos is svarbiausiu temu. Turbut todel, kad jiems labai rupejo ju paciu vaikyste, ju namai, seima. Beto jie labai mylejo savo gimtine. Tikriausiai del to sios temos : vaikyste, gimtine ir namai uzima tokia svarbia vieta ju kuryboje.

Zmogui yra svarbu tureti namus, nes be ju jis butu nevisavertis zmogus. Jis neturetu kur gyventi, kur augti, kur pasenti. Jis neturetu nieko. Todel zmogui namai yra labiau svarbus.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (455 žodžiai)
  • Mokykla
  • Odeta
  • Ar žmogui svarbu turėti namus rašinys
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar žmogui svarbu turėti namus rašinys. (2013 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-zmogui-svarbu-tureti-namus-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:25
×