Ar žmogui svarbu turėti namus?


Ką žmogui reiškia namai. Ar svarbu zmogui tureti namus. Rašinys apie namus. Namu reiksme zmogui. Namu svarba. Ar zmogui svarbu tureti namus rasinys. Namu svarba zmogui. Namu reiksme zmogaus gyvenime. Kas yra namai. Namu reiksme.

Ar žmogui svarbu turėti namus?

Šiais laikais namai yra aktualiausia socialinė ir ekonominė šių dienų žmogaus problema. Šiandien už namus, kurie bent jau Vilniuje kainuoja milijonus, žmogus turi paaukoti beveik visą savo gyvenimą. Namai – būstas, būtina žmogiškosios egzistencijos sąlyga. Namus turi visi: žmonės, gyvūnai, paukščiai. Kas gi yra namai, ar svarbu yra turėti namus?

Kiekvienam žmogui žodis „namai“ turi kitokią reikšmę. Vieniems yra židinys, prie kurio yra jauku, prie kurio laukia šeima, o kitiems – tai sienos, pastatas, būstas, kambariai ir baldai. Tačiau tikriausiai kiekvienas iš mūsų neįsivaizduoja savo gyvenimo be namų. Juk tik čia mes visada esame laukiami ir mylimi. Namuose žmogus gimsta, subręsta, įsimyli, tuokiasi, augina vaikus. Pagaliau ramiai miršta. Namai – gyvybės ratas. Be tikrų namų visi tie žmogiškieji reikalai lyg tampa nereikalingais, nereikšmingais, atsitiktiniais. Tarsi jie ir yra, bet kažkokie nepatikimi. Pats žmogus be namų yra nevisavertis. Todėl gyvenime svarbu turėti namus.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (396 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ksystof
  • Ar žmogui svarbu turėti namus?
    9 - 5 balsai (-ų)
Ar žmogui svarbu turėti namus?. (2012 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-zmogui-svarbu-tureti-namus.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 08:22
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo