Ar žmogui yra svarbus išsilavinimas


Rašinys apie išsilavinimą. Mokslo svarba. Mokslo svarba zmogui. Kuo svarbus išsilavinimas. Išsilavinimo svarba. Issilavinimo reiksme. Mokslo svarba rasinys. Kodėl mokslas toks svarbus?. Ar svarbus issilavinimas. Kodel jaunam zmogui svarbus mokslas.

Ar žmogui yra svarbus išsilavinimas? Protas – suvokimas to, ką matai, girdi ar jauti. Galbūt todėl mes suvokiame žemės, dangaus, muzikos, gamtos ir viso kito grožybes. Šis negirdimas minčių veiksmas keliaudamas pirmyn ir atgal ląstelių bei nervų raizginiais sukuria darnią, begalinę proto visumą, gyvenimą daro vertingesnį, geresnį. Protas – svarbiausias žmogaus įrankis, be jo žmogus pražūtų.

Protas – suvokimas to, ką matai, girdi ar jauti.

Senų senovėje niekas negalėjo net įsivaizduoti, kad ateityje pasaulis bus toks civilizuotas, kad bus sukurta tiek daug įvairių, vertingų, žmogaus darbą bei gyvenimą lengvinančių daiktų. Ir dėl visų šių dalykų kaltas mokslas. Juk neišsilavinęs, nieko nemokantis žmogus negalėtų sugalvoti kažko naudingo, vertingo, kuriančio žmogaus labui.

Kiekvienas mūsų nuo pat mažens yra kažko mokomas. Tėvai moko savo vaikus vaikščioti, kalbėti, o vėliau – skaityti. Kai vaikas paūgėja, jis pradeda lankyti mokyklą, ten įgyja naujų žinių. Galiausiai jis baigia universitetą, kolegiją ar kokią kitą aukštąją mokyklą, įgyja išsilavinimą, dirbdamas įvairius darbus, jis kasdien įgyja vis naujų žinių. Todėl galime sakyti, kad žmogus mokosi visą gyvenimą.

Vienas žymus rašytojas yra pasakęs : mokymasis yra judėjimas iš tamsos į šviesą. nieko nežinodamas tu esi tarsi uždarytas mažame, tuščiame kambarėlyje tarp keturių sienų.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (309 žodžiai)
  • Mokykla
  • Juliana
  • Ar žmogui yra svarbus išsilavinimas
    8 - 4 balsai (-ų)
Ar žmogui yra svarbus išsilavinimas. (2011 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-zmogui-yra-svarbus-issilavinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 14:33
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo