Ar žmogus privalo įsipareigoti savo tėvynei


Ar zmogus privalo isipareigoti tevynei. Kodel zmogus turi isipareigoti tevynei. Ar žmogus privalo įsipareigoti savo tėvynei?. Ar žmogus turi isipareigoti tėvynei. Ar zmogus privalo isipareigoti tevynei?. Kodel zmogus turi isipareigoti tevynei?. Ar zmogus privalo isipareigotiti savo tėvynei. Isipareigoti tevynei. Ka reiskia buti įsipareigojusi tevynei justinas marcinkevicius. Rašinys justinas marcinkevičius.

Ar žmogus privalo įsipareigoti savo tėvynei? Rašinys.

Vienas iš poetų, kuris rašė apie tėvynės bei gimtinės meilę yra Justinas Marcinkevičius. Jis yra vienas iš tų kūrėjų, kuris savo eilėraščiuose išaukština meilę, pagarbą bei atsakomybę savo gimtinei ir tėvynei. Taip pat Justinas Marcinkevičius mini tėvynės bei jos peizažo grožį. Tai poetas puikiai atskleidžia eilėraštyje „O tėviške...“ Kiekvienas posmelis prasideda žodžiais „O tėviške“ tad susidaro toks įspūdis, jog autorius norėjo skirti šį eilėraštį savo tėvynei. Eilėraštis dvelkia autentiškumu, senove, meile, bei tikėjimu. Šiuo eilėraščiu Justinas Marcinkevičius norėjo parodyti, kaip jis myli savo gimtąjį kraštą, ir koks kiekvienas daiktas, kiekviena smulkmena yra jam svarbi ir miela.96 Ne veltui visas eilėraštis susideda iš įvairių daiktų bei veiksmų, kurie ne vienam yra mieli, šilti, bei primena vaikystę, kaip pavyzdžiui: puodelis šilto pieno vakare, į dilgėles nukritęs obuolys ir taip toliau. Visa tai tik įrodo, jog Justinas Marcinkevičius yra mylintis ir gerbiantis savo tėvynę žmogus, ir rašydamas tokius eilėraščius jis įsipareigoja savo tėvynei.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (491 žodžiai)
  • Mokykla
  • Raminta
  • Ar žmogus privalo įsipareigoti savo tėvynei
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar žmogus privalo įsipareigoti savo tėvynei. (2013 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-zmogus-privalo-isipareigoti-savo-tevynei.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 08:14
×