Ar žmogus privalo įsipareigoti tėvynei? rašinys


Ar žmogus privalo įsipareigoti savo tėvynei. Kodel zmogus turi isipareigoti tevynei. Ar žmogus privalo įsipareigoti savo tėvynei?. Kodėl žmogus turi įsipareigoti tėvynei?. Darbas tevynes labui. Kas skatina zmogu isipareigoti tevynei. Ar zmogus turi isipareigoti tevynei. Rasinys apie isipareigojima tevynei. Kam zmogus turi isipareigoti. Kodel svarbu isipareigoti tevynei.

Ar žmogus privalo įsipareigoti tėvynei?

Kiekvienas žmogus turi tam tikrų įsipareigojimų: lankyti mokyklą, kultūringai elgtis, apmokėti sąskaitas. Tačiau yra nemažai žmonių, kurie įsipareigoja savo tėvynei. Bet ar tai privaloma žmogui? Manau, kad taip. Įsipareigoję tėvynei žmonės praranda asmeninį gyvenimą, tampa suvaržyti, privalo elgtis deramai lyg būtų pavyzdys kitiems, o prisiėmę šią atsakomybę nebegali jos atsisakyti, nes taip nuviltų tuos, kurie jais patikėjo. Taučiau įsipareigojimas tėvynei turi ne tik minusių, bet ir pliusų.

Įsipareigojusio tėvynei žmogaus labiausiai suvaržytas tampa asmeninis gyvenimas. Tada atsiranda abejonės, tenka nuspręsti kurį kelią pasirinkti: darbą tėvynės labui ar asmeninį gyvenimą ir šeimą. Tai tampa sunkia užduotimi ne vienam. „Baltijos tyrimų“ apklausos duomenys tai tik patvirtina. Net 59% lietuvių mano, kad darbas ir šeima – nesuderinami. Ypač aukotis tenka politikams, kurie užima diplomatines pareigas. Jie turi išvykti į užsienį, palikti šeimas ir dirbti svetur, nes jų darbas – įsipareigojimas tėvynei.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (401 žodžiai)
  • Mokykla
  • Virginija
  • Ar žmogus privalo įsipareigoti tėvynei? rašinys
    10 - 4 balsai (-ų)
Ar žmogus privalo įsipareigoti tėvynei? rašinys. (2013 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-zmogus-privalo-isipareigoti-tevynei-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:57
×