Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas už savo veiksmus? Rašinys.


Ar zmogus gali rinktis ir yra atsakingas uz savo veiksmus. Atsakingas zmogus. Ar visada zmogus gali rinktis ir yra atsakingas uz savo veiksmus. Ar zmogus atsakingas uz savo veiksmus. Dazniausiai zmogus gali rinktis ir yra atsakingas uz savo veiksmus. Ar zmogus yra atsakingas uz savo veiksmus. Ar visada žmogus gali rinktis ir yra atsakingas. Ar zmogus visada gali rinktis rasinys. Ar zmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas uz savo veiksmus hamletas. Ar zmogus visada yra atsakingas uz savo veiksmus.

Ar žmogus gali rinktis ir yra atsakingas už savo veiksmus?


Tačiau kartais aplinkybės žmogų priverčia elgtis kitaip nei jie nori patys. Jie nebeturi ko rinktis, yra priversti aukotis dėl geresnio gyvenimo ir dėl kitų.

Žmogui yra labai svarbu pasirinkti teisingą gyvenimo kelią, tačiau dažnai visuomenė nepalaiko žmogaus pasirinkimo. R. Bacho alegoriniame pasakojime „džonatanas livingstonas žuvėdra“ yra rašoma apie žuvėdrą, kuri siekė tobulumo, tačiau jos nepalaikė aplinkiniai. Žuvėdra norėjo įrodyti, kad gyvenime yra daug svarbesnių dalykų nei maisto vartojimas. Ji troško išmokti skraidyti. Žuvėdra buvo atstumta visuomenės, tačiau vistiek nenuleido galvos ir siekė savo tikslo. Ji pati buvo atsakinga už savo veiksmus ir pasirinkimą. Taip pat juknaitės kūriniuose „išsiduosi. Balsu“ ir „tariamas iš tamsos“ yra rašoma apie moterį, kuri pasirinko neįgalių ir asocialių vaikų globą, tačiau visuomenė nuo jos nusisuko. Moteris vistiek siekė savo tikslo ir norėjo įrodyti, kad vaikams reikia suaugusiųjų pagalbos.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (589 žodžiai)
  • Mokykla
  • Greta
  • Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas už savo veiksmus? Rašinys.
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas už savo veiksmus? Rašinys.. (2012 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-zmogus-visada-gali-rinktis-ir-yra-atsakingas-uz-savo-veiksmus-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:21
×