Ar žmogus visada gali rinktis rašinys


J biliunas ar zmogus atsakingas uz savo veiksmus. Ar zmogus atsisakes savo tapatybes gali issaugoti savo oruma noveleje namo. Ar gali vienas zmogus pakeisti pasauli biliunas. Ar zmogu atsisakes tapatybes gali issaugoti savo oruma?. Kiekvienas zmogus gali rinktis. Ar laisvas žmogus gali rinktis. Ar zmogus gali rinktis ir yra atsakingas uz savo veiksmus pagal mazvyda. Ar zmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas uz savo veiksmus ubagas. Ar zmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas uz savo veiksmus j biliunas. Laisvas žmogaus pasirinkimas ir padarinių suvokimas yra svarbus kekvienam žmogui.

Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas už savo veikmus.

Laisvas žmogaus pasirinkimas ir padarinių suvokimas yra svarbus kiekvienam žmogui. Kiekvienam žmogui yra svarbu, kad jis turi žodžio laisvę ir gali pasirinkti pats nieko neverčiamas ka jis nori daryti. Tačiau jis turi suvokti koki gali būti padariniai jo pasirinkto sprendimo. J. Biliūno novelėje „Kliudžiau“, pasakojama apie berniuką kuris nušovė katytę, ir kaip jis jautėsi dėl tokio jo padaryto poelgio. Berniukas jaučia didelį sielvartą dėl to ka padarė. Šioje J. Biliūno novelėje norima pabrėžti, koks yra gyvenimas žiaurus. Reikalingumas ir jausmingumas – dvasinės vertybės, kurių žmonėms labiausiai trūksta. Norima novelėje parodyti, kad lemtingas įvykis pakeičia žmogaus pasaulį, dvasinę pusiausvyrą.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (348 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lauru
  • Ar žmogus visada gali rinktis rašinys
    8.4 - 5 balsai (-ų)
Ar žmogus visada gali rinktis rašinys. (2013 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-zmogus-visada-gali-rinktis-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 21:10
×