Arabų šalių bendravimas


Bendravimo ypatumai Arabų šalyse. Tunisas Aprangos stilius Vedybinės. Tunisas. Apranga. Tunisas - egzotiška šalis, pasižyminti maurų (šiaurės Afrikos arabų musulmonų) kultūros ypatumais. Vedybinės pažiūros. Šiuolaikiniai Tuniso gyventojai laikosi įdomių papročių. Taisyklės. Tunisas pasižymi savo. Gerbiant musulmoniškus papročius. Arbatpinigiai. Vienas iš nemaloniausių. Kelių eismo taisyklės. Kaip bebūtų keista,tačiau Tunise vyrauja kitokios kelių eismo taisyklės. Egiptas. Asmeniniai kontaktai ir apranga. Labai svarbu palaikyti asmeninius kontaktus su Egipto partneriais. Statusai ir kreipiniai. Nenustebkite, kad egiptietis kalbėdamas žiūrės ne į moterį. Verslo susitikimai. Verslo susitikimo metu nesilaikoma planuoto grafiko. Kuomet egiptiečiai siūlo Jums kavos ar arbatos – atsisakyti negalima. Išvados. Taigi kaip ir.


Tunisas Aprangos stilius Vedybinės priežiūros Taisyklės Arbatpinigiai Kelių eismo taisyklės Egiptas Asmeniniai kontaktai ir apranga Statusai ir kreipiniai Verslo susitikimai Susitikimai Išvados.

Kaip bebūtų keista,tačiau Tunise vyrauja kitokios kelių eismo taisyklės.Čia einant per pėsčiųjų perėją, vairuotojai net tik kad nepraleidžia, bet dar ir su susierzinimu pypteli pėstiesiems. Vairuotojai patys sprendžia kiek eismo juostų jiems reikia.Ten, kur buvo vos dvi eismo juostos, staiga gali pasidaryti keturios.Todėl auto įvykiai ten įprastas reiškinys,kadangi tarpusavyje vairuotojai nesusikalbėjo dėl tolimesnių savo važiavimo veiksmų.

Taigi,kaip ir kiekvienoje šalyje,tautoje egzistuoja taisyklės,kurios padeda žmonėms orentuotis visuomenėje. Arabų šalyse vyrauja savitos taisyklės ,leidžiančios ne vien tik mums kaip kitataučiams geriau pažinti,suprasti ir lengviau prisideriti prie artimųjų rytų kultūros skirtumo ypatumų,bet taip pat išvengi ir nepageidaujamų konfliktų,nesantaikų ar kitokių šiom šalims nepriimtinų dalykų. Mokėti ir žinoti kultūrų etiketo skirtumus yra privalu šiuolaikiniam žmogui,dėl sparčiai besivystančios infrostruktūros,kurios metu turi būti pasiruošę įvairiems sandoriams su aplinkinėmis šalimis.

  • Kultūra Skaidrės
  • MS PowerPoint 8654 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (761 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Aspersa
  • Arabų šalių bendravimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Arabų šalių bendravimas. (2016 m. Rugsėjo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/arabu-saliu-bendravimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:41
×