Arbata pasaulyje


Arbata Pasaulyje. Kas yra arbata? Žalioji arbata Juodoji arbata Arbatų klasifikavimas Vaistinės savybės Įdomūs faktai. Tikslas. Supažindinti Jus su arbata plačiau. Praplėsti Jūsų akiratį. Arbata vadiname bet kokių žolelių ar vaisių vandens ištrauką. Žalioji arbata. Pagrindinės žaliosios arbatos gamintojos yra Kinija bei Japonija. Jai pagaminti reikia vos nuskintus arbatlapius pakaitinti krosnyje. Tradicinės keptuvės arbatlapiams pakaitinti. Juodoji arbata. Pagrindinės juodosios arbatos gamintojos yra Kenija. Gaminant lapeliai. Vytinama Darjeelingo arbata arbatlapiai pamažu praranda drėgmę ir lėtai ima oksiduotis. Arbatų klasifikavimas. Arbata klasifikuojama pagal Pagal. Vaistinės savybės. Išgėrę arbatos žmonės tampa žvalesni ir darbingesni. Arbatos negalima užpilti verdančiu vandeniu. Išvados. Praplėčiau savo akiratį, tikiuosi ir Jūsų. Šaltiniai. Vikipedija Google vaizdai Alfa. lt Skonis-kvapas. lt.


Kas yra arbata? Žalioji arbata Juodoji arbata Arbatų klasifikavimas Vaistinės savybės Įdomūs faktai.

Supažindinti Jus su arbata plačiau. Praplėsti Jūsų akiratį.

Tradicinės keptuvės arbatlapiams pakaitinti. Jose Ką tik pagaminta žaliosios kiniškos arbatos partija. arbatlapiai vartomi ir formuojami rankomis.

Arbata klasifikuojama pagal: Pagal arbatmedžių rūšį ir kilmę (kininis arbatmedis) Pagal lapų brandumą (budinčioji arbata) Pagal lapų fermentaciją (baltoji arbata) Pagal arbatų maišymą (pusryčių arbata).

Arbatos negalima užpilti verdančiu vandeniu. Šlakelis pieno puodelyje. Niekuomet nespauskite arbatos pakelio prie puodelio šono. Arbatos rūšių yra tik šešios, visos kitos yra su priedais.

Praplėčiau savo akiratį, tikiuosi ir Jūsų. Susipažinau su arbatos rūšimis, daugiau sužinojau apie juodąją, baltąją, žaliąją arbatas.

  • MS PowerPoint 6240 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (588 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Egidijus
  • Arbata pasaulyje
    10 - 2 balsai (-ų)
Arbata pasaulyje. (2017 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/arbata-pasaulyje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 20:21
×