Archicad 12


Archicad literatūra. Archicad site:lt.

Įvadas. Archicad. Fasadinės sistemos. Daugiasluoksnių struktūrų vaizdavimas. Išorinių modulių valdymas. Stairmaker patobulinimas. Ddokumentacija. Užpildų patobulinimai. Objektų stumdymas. Lygiavimas bei išdėstymas. Dwg patobulinimai. Naujas matmenų dėliojimo būdas. Išvados. Naudota literatūra.

ArchiCAD 12 – tai programa skirta pastatų modeliavimams. Su šia programa yra gana lengva naudotis, kadangi joje nėra labai daug funkcijų. Ji yra greita ir kokybiška programa. Dirbant su ja padarai mažiau klaidų, nes darant pakeitimus ji viska sumodeliuoja be jokių klaidų.

ArchiCAD 12 turi keleta projektavimo instrumentų ir funkcijų:

Fasadinės sistemos ( su šiuo instrumentu gali projektuoti sunkias, sudėtingas konstrukcijas)

Daugiasluoksnių struktūrų vaizdavimas ( su šia funkcija galima kontroliuoti švairių sluoksnių konfiguracijas: langų, sienų).

Išorinių modulių valdymas ( ką nors pakeitus viskas atsinaujina automatiškai).

StairMaker patobulinimas ( tai laiptų pasirinkimo bei konfigūravimo funkcija).

Užpildų patobulinimai ( įvairiausių užpildų, tekstūrų rinkinys).

ArchiCAD 12 yra geriausia programa tarp panašių programų (archicCAD 13, archiCAD 14 ir pan.), nes šioje programoje yra daug daugiau naujų papildinių.

ArchiCAD 12 yra gera tuo, kad galima greitai sukurti buto, namų planus ir kt. Labai geras funkcijų pasirinkimas daro šią programa dar geresne.

  • Microsoft Word 1171 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (909 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paulius
  • Archicad 12
    10 - 1 balsai (-ų)
Archicad 12. (2010 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/archicad-12.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 06:06
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo