Architektas skaidrės


Architektas. Kas yra architektas? Architekto. Architektas projektuoja naujus. Architekto darbo veikla. Architektas projektuoja gyvenamuosius ar visuomeninės paskirties pastatus. Darbo aplinka. Šis darbas yra dažniausiai dirbamas studijose ir kabinetuose. Darbo priemonės. Darbui dažniausiai naudojamas kompiuteris ir braižybos įrankiai, biuro technika. Kaip susijusi su daile. Šiam darbui reikalingas kūrybiškumas ir išradingumas. Architektūros pavyzdžiai. Informacijos šaltiniai.

Kas yra architektas? Architekto darbo veikla Darbo aplinka Darbo priemonės Kaip susijusi su daile Architektūros pavyzdžiai Informacijos šaltiniai.

Šis darbas yra dažniausiai dirbamas studijose ir kabinetuose, pakankamai patogiomis sąlygomis. Prireikus gali tekti lankytis ir statybų aikštelėse.

Darbui dažniausiai naudojamas kompiuteris ir braižybos įrankiai, biuro technika.

Šiam darbui reikalingas kūrybiškumas ir išradingumas, estetinis skonis, erdvinė vaizduotė ir gebėjimas pagal situacija sukurti kliento norimą obijektą.

  • MS PowerPoint 5274 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (178 žodžiai)
  • Kriste6667
  • Architektas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Architektas skaidrės. (2015 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/architektas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 02:19
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo