Arduino uno mikroschema


Arduino uno mikroschema. Kas yra Arduino? Arduino - tai programuojamas elektroninis prietaisas. Ką gali arduino? Vienas geras Arduino. Kuo arduino ypatingas. Arduino UNO ypatingas tuo. Arduino UNO išvadai. Arduino IDE diegimas į kompiuterį. Pirmas žingsnis. Tam, kad pradėtume darbą su Arduino. Ant Jūsų Arduino. Darė Andrius staniulis.


Arduino - tai programuojamas elektroninis prietaisas, naudojantis Atmel firmos mikrovaldiklius, kurie pasižymi savo itin didelėmis galimybėmis. Tai atviro kodo platforma, todėl ji ir tapo populiari visame pasaulyje. Šis instrumentas suteikia jūsų kuriamam projektui didesnes galimybes “jausti” ir kontroliuoti fizinį pasaulį. Arduino naudoja C ir C++ programavimo kalbos “mišinį”. Išmokti šią programavimo kalbą nėra sudėtinga.

Vienas geras Arduino privalumas – tai, kad jam yra sukurti papildomi priedėliai, kurie suteikia galimybę Arduino prijungti prie interneto, WiFi tinklo, Bluetooth ryšio. Taip pat gali suteikti galimybę naudoti SD atminties korteles ir dar daug visokių kitų galimybių. Su Arduino žaisti galima kaip su LEGO – dėlioji detales ir iš karto matai rezultatą. Aišku, privalai laikytis tam tikrų taisyklių, kad nesudegintum mikrokontrolerio. Dėl šios priežasties “nepatyrusiems” siūlome pradėti nuo Arduino UNO.

Arduino UNO ypatingas tuo, kad jis nėra toks brangus kaip Arduino MEGA ar kita Arduino šeimos platforma, taip pat jame yra galimybė pakeisti pagrindinę mikroschemą (mikrokontrolerį).

  • MS PowerPoint 433 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (402 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Arduino uno mikroschema
    10 - 1 balsai (-ų)
Arduino uno mikroschema. (2020 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/arduino-uno-mikroschema.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 10 d. 09:24
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo