Ardymo surinkimo praktikos ataskaita


Įvadas. Darbo sauga,naudojantis automobilių techninės priežiūros ir remonto įrenginiais. Automobilio padangų montavimo technologija. Automobilio ratų balansavimo būdai ir technologija. Automobilio ratų geometrijos matavimas, kampų reguliavimas. Programinės įrangos Autodata pritaikymas automobilių techniniai priežiūrai ir remontui. Išvados. Naudota literatūra, kiti informacijos šaltiniai. Priedai.

Šiuolaikinėje globalioje visuomenėje tendencingai didėja automobilių ir kitų transporto

priemonių pramonės plėtra ir svarba valstybių ekonomikoms. Neatsiejama automobilių rinkos dalis yra su ja susijusios tokios paslaugos kaip: automobilių priežiūra, remontas, diagnostika ir kitos paslaugos.Sėkmingam automobilių rinkos vystymuisi ypatingai svarbų vaidmenį atlieka diagnostikos paslaugos.Pastaroji paslauga ir jos kokybišką teikimą užtikrina technologinė pažanga, siejama su naujais įrengimais, programomis, t. y. yra nepertraukiamas paslaugos vytimasis..

Praktikos tikslas – įgyti automobilio remonto,diagnostikos praktinių žinių.

Praktikos uždaviniai:

1.Pritaikyti automobilių įrangos teorines žinias

2.Gebėti atlikti automobilio agregatų, mazgų diagnostiką.

3.Mokėti naudotis reikiamą įrangą, įrankiais ir medžiagomis.

4.Susipažinti su darbų saugos reikalavimais.

  • Microsoft Word 260 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (2095 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Ardymo surinkimo praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Ardymo surinkimo praktikos ataskaita. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/ardymo-surinkimo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 05:03
×