Argumentuotas tekstas namų darbas


Argumentuotas tekstas namų darbas. Vasario 12 d. Portale www. Bernardinai. Lt buvo iš pateiktas straipsnis „Atliekų deginimo problema daugiau naudos ar žalos? “. Šio teksto tikslas – palyginti argumentus už ir prieš dėl šiukšlių deginimo gamyklų statybų Lietuvoje.


A2: Atliekų deginimo įrenginiuose vienai tonai atliekų reikia gerokai mažiau darbo vietų nei alternatyviai praktikai, pavyzdžiui, perdirbimui. Atliekų deginimo gamyklos paprastai išstumia iš rinkos jau egzistuojančius atliekų perdirbėjų tinklus, sukeldamos papildomų sunkumų neturtingiems šalies darbininkams.

AKAL: Visi žinome, kad dalis mūsų mokesčių nuplaukia į kokių nors Lietuvoje prasidedančių statybų fondą. Nepaisant to, žmonės yra už ar prieš to statinio pradžią. Valdžia mūsų visuomenėje yra viena šalis, o mes, „žemo luomo“ gyventojai – kita. Šiuo metu, dar vis krizei apglėbusiai šaliai statyti brangiausiai atsieinančią šiukšlių perdirbimo gamyklą būtų per brangu - ne visi žmonės sugeba sau užsidirbti ar gauti pinigų duonai. Į Lietuvą atėjus krizės laikams, ne visi turime darbus, dauguma gyvena tik iš pašalpų, o kai kurie ir be jų. Kyla klausimas kodėl? Net gi remiantis šiuo straipsniu seka paprastas atsakymas – arba bendrovės bankrutuoja arba mažinamos darbo vietos. Liečiant šią temą, dėl atliekų perdirbimo gamyklų būdingas antras variantas. Galiausiai, taip nukenčia net gi tie žmonės, kurie uždirbdavo menkus atlyginimus.

Žmonės, ieškantys sau naudos ir besirengiantys statyti šiukšlių deginimo gamyklas, teigia, jog jų gamyklos gali gaminti elektrą, šių gamyklų darbas nekenkia pasaulio klimato pokyčiams ir yra ekologiškesnis už sąvartynus.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (806 žodžiai)
  • Kamilė
  • Argumentuotas tekstas namų darbas
    10 - 4 balsai (-ų)
Argumentuotas tekstas namų darbas. (2016 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/argumentuotas-tekstas-namu-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 23 d. 18:28
×