Aristotelis apie sielą


Aristotelio knyga apie sielą. Aristotelis apie siela knyga. Aristotelio teiginiai apie siela. Filosofai apie siela. „apie sielą aristotelis knyga. Aristotelio siela. Aristotelis "apie siela". Apie siela aristotelis. Aristotelis apie siela audiobook. Aristotelis siela analize.

Įvadas. Filosofų nuomonės apie sielą ir jos sudėtį. Aristotelio siela. Maitinančiojo siela. Juntančiojo siela. Mąstančioji siela. Išvados. Naudota literatūra.

Todėl pirmiausia buvo aptarta, kokį poveikį turėjo Aristotelio pasaulėžiūra vėlesniems filosofams. Pirmoje temoje išdėstytos įvairių filosofų nuomonės ir atradimai apie sielos sudėtį ir jos esmę. O išvadose buvo pateikta, kokie Aristotelio teiginiai buvo įtakoti šių mąstytojų pasaulėjautoje.

Vėliau pereita prie pačio traktato analizės. Buvo pateiktas pagrindinis tikslas – išsiaiškinti gyvosios ir negyvosios gamtos skirtumus. Taigi ir buvo išdėstyti filosofo teiginiai apie pačią sielą, sudėtį ir jos sugebėjimus. Kad būtų sielos analizė tikslesnė, pasiremiant Aristotelio mintimis, buvo išsamiau atskleisti sielos sugebėjimai ir kam jie priklauso, tai – maitinančiojo, juntančioji ir mąstančioji sielos. Kiekvienų šių sielų būdingomis ypatybėmis buvo galima priskirti kuriai nors iš šių gyvybės kategorijų: augalijai, gyvūnijai ir žmonijai.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (2199 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Aristotelis apie sielą
    10 - 2 balsai (-ų)
Aristotelis apie sielą. (2012 m. Rugpjūčio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/aristotelis-apie-siela.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 23:03
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo