Aromaterapija masažai


Įvadas. Higieniniai reikalavimai masažo patalpai, masažuotojui ir masažuojamajam. Reikalavimai masažo patalpai. Reikalavimai masažuotojui. Reikalavimai masažuojamajam ir pačiai masažo procedūrai. Eterinių aliejų paplitimas, cheminė sudėtis, jų veikimas ir naudojimas. Eterinių aliejų paplitimas. Eterinių aliejų cheminė sudėtis. Eterinių aliejų veikimas ir naudojimas. Populiariausi eteriniai aliejai naudojami aromaterapinio masažo metu. Aromaterapinio masažo indikacijos ir kontraindikacijos. Indikacijos kontraindikacijos aromaterapiniam – higieniniam masažui. Masažo poveikis žmogaus organizmui. Masažo poveikis nervų sistemai. Masažo poveikis odai. Masažo poveikis raumenims, raiščiams, sausgyslėms. Masažo įtaka kraujo ir limfos sistemoms. Masažo įtaka medžiagų apykaitai ir vidaus organams. Aromaterapinio masažo eiga. Aromaterapinio masažo glostymo būdai ir fiziologinis jų poveikis. Aromaterapinio masažo trynimo būdai ir fiziologinis jų poveikis. Aromaterapinio masažo maigymo būdai ir fiziologinis jų poveikis. Aromaterapinio masažo vibracijos būdai ir fiziologinis jų poveikis. Išvados. Literatūra.

Atliekant aromaterapinį masažą labai svarbu suvokti ne tik eterinių aliejų poveikį odai ir dvasinei savijautai, bet taip pat mokėti tikslingai pritaikyti specifinius kvapų bei masažo judesius individualiam atvėjui. Todėl šiame darbe bus siekiama sistemingai peržvelgti bendrinius masažo higieninius reikalavimus, masažo poveikį bendram žmogaus organizmui ir skirtingoms sistemoms, aromaterapinio masažo indikacijas bei kontraindikacijas, individualių masažinių judesių poveikį bei žinoma eterinių aliejų sudėtį ir jį veikimo aspektus.

Darbo tikslas – aromaterapinio masažo sisteminga analizė.

Drabo uždaviniai:

1.Išanalizuoti higieninius reikalavimus norint teikti šią paslaugą.

2.Pateikti eterinių aliejų cheminę sudėtį, veikimą ir naudojimą.

3.Susisteminti aromaterapinio masažo indikacijas ir kontraindikacijas

4.

  • Microsoft Word 58 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (5890 žodžiai)
  • Universitetas
  • Airida
  • Aromaterapija masažai
    9.3 - 4 balsai (-ų)
Aromaterapija masažai. (2014 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/aromaterapija-masazai.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 10:26
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo