Aromaterapinė SPA programa


Socialinių mokslų kolegijos estetinės kosmetologijos studijų programa spa programa „ įkvėpk jėgų “.


Kūno šveitimas. Pašildžius gomažą dvigubame šildytuve, jis tepamas ant kliento. Tada masažuojama tipiškais judesiais, skirtais pilingui atlikti (apskritais ir sukamaisias). Labiau masažuojamos tos vietas, kuriose oda yra storesnė ir šiurkštesnė, kad taip būtų sustimuliuota mikrocirkuliacija ir nutrintos visos keratinizuotos ląstelės ir nešvarumai. Masažas turi būti gana energingas. Jo intensyvumas turėtų atitikti kliento jautrumą ir turėtų būti mažiau intensyvus jeigu yra išsiplėtę kapiliarai bei venos. Masažo pabaigai, nutrinami ir nuvalomi visi likučiai su kilpuota medvilnine pirštine, sudrėkinta drungnu vandeniu ir losjonu. Šveitimo trukmė – 15 minučių.

Procedūros pabaigoje klientas pakviečiamas pailsėti ramumoje ir pavaišinamas energijos ir optimizmo suteikiančia citrusinių vaisių arbata.

Ši programa patenkina visus 5 pojūčius: masažo ir metu patiriamas lytėjimo pojūtis, jo metu skambanti raminama muzika įtraukia ir klausos pojūtį. Aromaterapinio masažo metu klientas užuodžia eterinį aliejų ir taip yra įtraukiamas ir uoslės jutimas. Galų gale, su puodeliu arbatos ilsėdamasis patogioje, jaukioje, specialiai poilsiui skirtoje estetiškoje ramybės zonoje, po SPA procedūros, klientas pajaučia skonio ir regos pojūčius.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (633 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aušrinė
  • Aromaterapinė SPA programa
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Aromaterapinė SPA programa. (2021 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/aromaterapine-spa-programa.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 08:52
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo