Artūras Konanas Doilis


Artūras konanas doilis „Užrašai apie šerloką holmsą“. Artūras konanas doilis. Seras Artūras Konanas Doilis gimė 1859 m. Atsiliepimai apie knygą. Knygoje spausdinama anglų. Tema – pasakojama kaip detektyvas Šerlokas Holmsas narplioja įvairias bylas. Tema, pagrindinė Mintis, problemos. Knygos siužetas. Devono grafystėje paslaptingai miršta seras Čarlsas Baskervilis. Pagrindiniai veikėjai. Šerlokas Holmsas Daktaras Votsonas. Ponas Frenkas Pasiuntinys Pitersonas Lituotojas. Liokajus Brantonas Džonas Openšas Misteris. „Aš esu paskutinė teisingumo instancija“. Citatos. Rekomendacija. Vargu ar rasime kitą tokį visiems žinomą seklį.

Knygoje spausdinama anglų literatūros klasiko Artūro Konano Doilio apysaka „Baskervilių šuo“ ir geriausi apsakymai apie šio rašytojo mėgstamiausią herojų labai įžvalgų ir pastabų seklį mėgėją Šerloką Holmsą, gebantį išsiaiškinti painiausius ir sudėtingiausius nusikaltimus.

Tema – pasakojama kaip detektyvas Šerlokas Holmsas narplioja įvairias bylas. Pagrindinė mintis – visada bus įvykdytas teisigumas, net ir tada kai nusižengėliai yra gerai pasiruošę. Problemos: - kodėl talentingi ir išsimokslinę žmonės savo gyvenimą paskiria blogiems darbams; - kodėl kiti detektyvai tiriant bylą neieško antro galimo sprendimo ir jo nepriešina su pirmuoju?

Devono grafystėje paslaptingai miršta seras Čarlsas Baskervilis. Jo gydytojas daktaras Mortimeris pastebi, kad į pelkes vedančioje alėjoje, kuria, cigarą rūkydamas vaikštinėjo seras Baskervilis, žymios didžiulio šuns pėdos. Šerlokui Holmsui ir jo padėjėjui daktarui Votsonui jos tampa pirmąja rimta nužudymo aplinkybių tyrimo atsvara.

  • MS PowerPoint 432 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (402 žodžiai)
  • Mokykla
  • Meinardas
  • Artūras Konanas Doilis
    10 - 5 balsai (-ų)
Artūras Konanas Doilis . (2015 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/arturas-konanas-doilis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 03:05
×