Kokioje Lietuvoje man būtų gera gyventi, kad nenorėčiau emigruoti svetur


Kokiame pasaulyje noreciau gyventi. Esu laimingas gyvendamas lietuvoje. Kokiame pasaulyje noreciau užaugti. Esu laimingas gyvendamas lietuvoje rasinys. Man gera gyventi lietuvoje. As didžiuojuos kad esu lietuvis. Rasinys as esu lietuvis. Esu laiminga gyvendama lietuvoje. As didziuojuosi kad esu lietuvis. Kokiame pasaulyje noreciau gyventi rasinys.

Kokioje Lietuvoje man būtų gera gyventi, kad nenorėčiau emigruoti svetur. Aš gimiau Lietuvoje. Esu laimingas, kad ši šalis man tėvynė ir didžiuojuosi,kad esu lietuvis. Man nesvarbu Lietuva turtinga ar varginga šalis. Ar ji randasi Europos centre, ar visų pamirštame pasaulio pakrašty. Niekur nėra man mielesnio ir geresnio krašto už Lietuvą, nes čia- mano namai, tėvai,čia gyveno mano protėviai ir tik Lietuvoje aš įsivaizduoju savo ateitį.

Aš gimiau Lietuvoje. Esu lainimgas, kad ši šalis man tėvynė ir didžiuojuosi,kad esu Lietuvis. Man nesvarbu Lietuva turtinga ar varginga šalis.

Galbūt tik dabar pradėjau suprasti kokia vis dėl to brangi man tėvynė. Visada svajojau užaugęs išvykti į užsienį, ten studijuoti pasirinktą specialybę, o po to dirbti mėgstamą darbą. Šiandien viskas kitaip. Mano norai ir viltys siejamos tik su Lietuva. Kodėl taip atsitiko? Atsakymas tik vienas: aš supratau, kad Lietuva man brangesnė už visas kitas šalis, kokios jos tik be būtų.

Visos mano mintys pakrypo kita linkme, po vienos geografijos pamokos. Tą dieną per šią pamoką kalbėjome apie Lietuvą. Mokytoja pasakojo, kad Lietuva- europos centras, kuo ji įpatinga, kas mūsų šalyje gražu, ką reikėtų keisti. Mane užpl nepastebimai mane užvaldė fantazija. Mano galvoje sukosi tik vienas klausimas: kokia turėtų būti ta šalis? Pirmiausia man prieš akis iškilo gražūs ir didingi pastatai, vienas už kitą didesni dangoraižiai, modernios ir puošnios parduotuvės, bankai ir kiti pastatai.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (615 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vidmantas
  • Kokioje Lietuvoje man būtų gera gyventi, kad nenorėčiau emigruoti svetur
    10 - 1 balsai (-ų)
Kokioje Lietuvoje man būtų gera gyventi, kad nenorėčiau emigruoti svetur. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/as-gyvenu-europos-centre.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 01:50
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo