Aš ir mano kompiuteris referatas


Rasinys mano kompiuteris. Laisvalaikis prie kompiuterio referatas. Rasinys apie mano kompiuteri. Kompiueris referatas.

Aš ir mano kompiuteris. Įvadas. Mano kompiuteris. Kompiuterio techninė įranga. Kompiuterio vidiniai įrenginiai. Sisteminė plokštė. Procesorius. Pagrindinė atmintinė. Standusis diskas (hdd). Vaizdo plokštė. Maitinimo blokas. Kompiuterio išoriniai įrenginiai. Klaviatūra. Pelė. Lazerinis spausdintuvas. Skaitytuvas. Kompiuterio programinė įranga. Operacinės sistemos, tvarkyklės. Antivirusinės programos. Taikomoji programinė įranga. Taikomoji laisvalaikio programinė įranga. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šio darbo tema „Aš ir mano kompiuteris“. Asmeninis kompiuteris – labiausiai paplitusi kompiuterių rūšis. Kompiuteris pasižymi sąlyginai nedidele kaina, yra paprastai valdomas, leidžia atlikti kasdieninius raštinės darbus, žaisti žaidimus, klausytis muzikos, užima nedaug vietos. Dėl savo pažangios technologijos kompiuteris tapo nepakeičiamas įrankis siekiant aukščiausių rezultatų atliekant darbus. Bet technologijos tobulėja nuolat, jos suteikia vis daugiau galimybių ir šio rašto darbo tikslas išnagrinėti mano asmeninio kompiuterio galimybes ir ar jis tinkamas produktyviam darbui.

Mano rašto darbo tikslas:

1.Surinkti visą reikiamą informaciją apie savo kompiuterį (koks procesoriaus galingumas, operatyviosios atminties dydis ir t.t.), bei kompiuterio sudedamųjų dalių reikšmę kompiuterio darbui;

2.Sužinoti savo kompiuterio techninių galimybių plėtimą(efektyvumo didinimą);

3.Mano kompiuteryje naudojamos programinės įrangos našumas;

4.Pagilinti savo informacinių technologijų žinias.

Šis darbas yra suskirstytas į tris pagrindines dalis. Pirmojoje dalyje rašoma apie mano kompiuterio vidinius komponentus, kitoje dalyje aprašomi prie mano kompiuterio esantys išoriniai įrenginiai ir paskutinėje dalyje aprašoma naudojama programinė įranga. Šios dalys rašto darbe yra išplėstos ir nagrinėjamos plačiau.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 254 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (2624 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sergej
  • Aš ir mano kompiuteris referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Aš ir mano kompiuteris referatas. (2013 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/as-ir-mano-kompiuteris-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:18
×