Aš koncepcija Komunikacijos pagrindai


Aš koncepcija.

Prieš penkerius metus Kristina buvo normali paauglė, lankanti mokyklą, mėgstanti juoktis, būti dėmesio centre, tačiau, kaip ir kiekvienoje mokykloje pasitaiko asmenų, kuriem nepatinka laimingi žmonės, trykštantys entuziazmu ir spinduliuojantys energija.

Vieną dieną mokykloje, Kristina pasiliko su būreliu draugu ruošti karnavalui scenarijaus, kad būtų patogiau i fojė atsinešė kėdę. Šis kėdės atsinešimas pakeitė Kristinos gyvenimą iš esmės. Vienai merginai, kėdės atsinešimas pasirodė didelis išsišokimas, ji ilgai stebėjo Kristiną, ir jai pakilus nuo kėdės, staigiu judesiu ją patraukė, nespėjus niekam sureaguot. Kristina sėdosi, nematė, kad kėdės jau nėra, ir visu ūgiu, stipriai krito ant žemės. Kristina prarado sąmonę. Mergina iškrėtusi šį, iš pirmo žvilgsnio nekaltą pokštą pasišalino. Aplink Kristiną susirinko draugų būrys, mokytojai, bei jos mama dirbanti mokykloje. Mergina atsigavo, atrodo buvo viskas gerai, nekaltas pykinimas ir galvos svaigimas. Tačiau tik ryte išaiškėjo visos problemos. Apsilankius pas gydytojus, buvo nustatyta : dviejų kaklo slankstelių lūžiai, bei stuburo slankstelio pakitimas. Merginai buvo pasakyta, kad ateityje ji vargu ar galės turėtu vaikų.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (504 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aš koncepcija Komunikacijos pagrindai
    10 - 3 balsai (-ų)
Aš koncepcija Komunikacijos pagrindai. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/as-koncepcija-komunikacijos-pagrindai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:25
×