Aš materialistas


Robinzonas kruzas rasinys. Visos pasaulio gerybes tik tiek tera naudingos kiek jos tenkina musu reikmes. Robinzonas kruzas aprasymas. Robinzono kruzo recenzija. Robinzonas kruzas recenzija. Danielis defo robinzonas kruzas aprasymas. Robinzonas kruzas analyze. Viso pasaulio gerybes tik tiek tera naudingos kiek jos tenkina musu reikmes. Defo robinzonas kruzas analize. D.defo robinzonas kruzas analize.

„visos pasaulio gėrybės tik tiek tėra naudingos, kiek jos tenkina mūsų reikmes“ , šie robinzono kruzo žodžiai, manau, tinka beveik visiems dabartiniams paaugliams. Visi mes, bent iš dalies materialistai. O kad ir prieš mus gyvenę žmonės buvo tokie, nesunkiai galime spręsti iš tokių kūrinių kaip d. Defo „robinzonas kruzas“.

visos pasaulio gėrybės tik tiek tėra naudingos, kiek jos tenkina mūsų reikmes , šie robinzono kruzo žodžiai, manau, tinka beveik visiems dabartiniams paaugliams. Visi mes, bent iš dalies materialistai. Defo robinzonas kruzas .

Kad ir pats esu materialistas pastebėjau visai neseniai, vartydamas savo dienoraščio lapus. Dienoraštį rašau jau seniai, tad skaitydamas senesnius dienoraščius pastebėjau, kad būdamas mažesnis džiaugdavausi geru darbu, laimėtomis varžybomis, geru pažymiu, bet man augant, vis labiau keitėsi mano džiaugsmo objektai. Dabar mane labiausiai džiugina naujai nusipirktas daiktas, gauti pinigai ir panašūs dalykai. Skirtingai nuo vaikystės dienų taip nebedžiugina sėkmė moksle ar konkurse, nei pagyrimai. Laikui bėgant tapau materialistu. Nors gyvenu ir normalioje šeimoje, geromis sąlygomis, tačiau dažnai pasijuntu kaip d. Defo herojus, kuriam reikėjo kuo įvairesnių daiktų, kad išgyventų. Gal kai kam pasirodys keista, tačiau kaip robinzonui buvo reikalingas skaptas ar kirvukas, taip man reikalingas kompiuteris.

  • Filosofija Rašinys
  • Microsoft Word 3 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (211 žodžiai)
  • Aš materialistas
    10 - 1 balsai (-ų)
Aš materialistas. (2011 m. Liepos 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/as-materialistas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:22
×