AŠ vaizdo savianalizėBlogiau yra niekada nepabandyti ir vėliau po to graužti save dėl to. Be to, patyrę nesėkmes mes mokomės iš savo klaidų.

Dažniausiai darome dalykus, kurių nemėgstame, nes stengiamės pritapti, manome, kad mūsų mėgstamą veiklą gali kiti sukritikuoti.

Asmeniškai aš stengiuosi atlikti darbus, o ne tuščiai kalbėti. Nors kartais ne visada tai pavyksta, buvau daug pasižadėjus, pavyzdžiui, eiti į sporto klubą, bet dėl laiko stokos ar tiesiog dėl baimės eiti į naują vietą to nepadariau. Tuščios kalbos darbo neatlieka.

5. Jei Jums leistų pakeisti tik vieną dalyką pasaulyje, kas tai būtų?

Visiškai nieko nekeisčiau. Jeigu pasaulyje vyksta vieni ar kiti dalykai, vadinasi taip turi būti. Kiekvienas turi patirti sėkmę ir nesėkmę, karą ir taiką, šiltą ir šaltą. Jeigu pasaulyje viskas būtų tik gerai, nebūtų įdomu gyventi.

Aš visapusiškai tikiu tuo, ką darau. Jeigu to tikėjimo nebeliktų, tas darbas man nebeteiktų malonumo.

Iš tiesų, viskas priklauso nuo žmogaus. Vieni bent kiek norėdami pailginti savo gyvenimą keičia gyvenimo būdą, kiti stengiasi atsikratyti neigiamų emocijų, nes sakoma, kad jos irgi trumpina gyvenimą. Asmeniškai aš nieko nekeisčiau, nes manau, kad kiekvienam žmogui yra duota kiek reikia nugyventi ir netgi kitiems yra duota per daug. Pavyzdžiui, mano senelis sulaukęs 95 metų pasakė: ,,Kada gi aš numirsiu? Aš jau tiek daug visko nuveikiau, kad net nebeturiu čia ką veikti.“

Stengiuosi kontroliuoti savo gyvenimą kiek įmanoma daugiau, nors tai ne visada pavyksta. Labai nemėgstu kai kiti žmonės, kurie yra man visiškai nereikšmingi bando aiškinti kaip reikia gyventi. Aš gyvenu taip, kaip man atrodo gerai ir niekam nederėtų kištis į kito gyvenimą.

Nerimauju dėl to kaip atlikti teisingus dalykus, nes dažnai žmonės neatsirenka kas yra neteisinga, o kas yra ne. Dalykus teisingai atlikti galime visada, įdėjus šiek tiek pastangų.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1775 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andželika
  • AŠ vaizdo savianalizė
    10 - 2 balsai (-ų)
AŠ vaizdo savianalizė. (2016 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/as-vaizdo-savianalize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:03
×