Asimetrija


Kai asimetrija akivaizdi! *Neuropsichologiniai sutrikimai. Veido asimetrija priklauso ir nuo smegenų pusrutulių. Per didelė asimetrija- patologija!!! Patologija. Asimetrija –įgyta. Asimetrija- įgimta. Tai įdomu! “Veidrodiški žmonės”. Nustatykite ar jūs-simetriškas. Simetriškumas. Ir dar keli būdai.


Kas yra asimetrija?2.Kai asimetrija akivaizdi!3.Veido asimetrija priklauso ir nuo smegenų pusrutulių4. Per didelė asimetrija -PATOLOGIJA!!!5. Asimetrija -įgimta ir įgyta.6. Tai įdomu! “Veidrodiški žmonės”7. Nustatykite ar Jūs – simetriškas.

Kas yra Asimetrija?Asimetrija tai nevienodas kūnų dalių išsivystymas.Priešingybė simetrijai.

Dažniausiai veidas nėra simetriškas. Bet kas yra, jeigu asimetrija labai akivaizdi?O tai reiskia, kad Jūs greičiausiai sergate *neuropsichologiniais sutrikimais. Šią asimetriją galima pastebėti, kai žmogus yra ramybės būsenoje, be jokių emocijų. Įpatingai tai atsispindi antakiuose.

Tai kalbėjimo, emocijų, mokymosi taip pat ir vystymosi sutrikimai. Jie atsiranda tada, kai būna padidėjusi asimetrija.

1 pusrutulis t.y. kairysis atsako už loginį mąstymą, elgesį 2 pusrutulis t.y. dešinysis atsako už intuiciją, vaizduotę, kurybą, situacijos suvokimą.Pusrutuliai kiekvieno žmogaus organizme vyrauja skirtingai. Taip pat pusrutuliai atsako ne tik už tai kuo tu būsi užaugęs ar tavo charakterį, bet gali ir pakeisti išvaizdą. Kai protas ir jausmai “sutaria” žmogaus veidas yra beveik simetriškas, bet dažniausiai taip atsitinka, kad vienas iš pusrutulių yra stipresnis ir be jausmų. Tai dažniausiai atsispindės veide matomais persikreipimais.Visa taip pat sukelia asimetriją.

  • MS PowerPoint 763 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (509 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Kotryna
  • Asimetrija
    10 - 3 balsai (-ų)
Asimetrija. (2018 m. Sausio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/asimetrija.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 26 d. 18:12
×