Asimetrinė informacija: sprendimų priėmimas ir moralinė rizika


Ekonomikos kursinis darbas. Įvadas. Įmonių socialinės atsakomybės samprata. Įmonių socialinę atsakomybę liečiančios sferos. Dešimt pasaulinio susitarimo principų. Žmogaus teisės. Darbo jėga. Aplinkos apsauga. Kova su korupcija. Galimos įmonių veiksmų kryptys. Diegiant atsakingos darbdavystės principus. Galimos įmonių veiksmų kryptys eliminuojant problemas,. Susijusias su teisės aktų nesilaikymu. Galimos įmonės veiksmų kryptys. Diegiant tiekimo grandinės valdymo principus. Galimos įmonės veiksmų kryptys diegiant. Aplinkosaugos principus. Galimos įmonės veiksmų kryptys. Didinant veiklos skaidrumą ir diegiant etiško verslo principus. Veiklų svarba įmonių vadovų apklausos duomenimis (proc. ). Veiklų vykdymo svarba mažoms ir vidutinės įmonėms. Šeši žingsniai kaip diegti įmonių socialinės atsakomybės principus. Suinteresuotųjų šalių pavyzdžiai:. Socialinės atsakomybės analizė. Kompanijos „de beers“. Deimantų spindesys. Išvados. Literatūra.


Šio darbo tema yra „Asimetrinė informacija: sprendimų priėmimas ir moralinė rizika“ tai įmonių socialinę atsakomybė (ĮSA). Nagrinėjamas klausimas yra aktualus šiuolaikinėje visuomenėje, taip pat ir verslo pasaulyje, kur dažnai nepaisomos paprasčiausios moralinės normos, neatsakoma už savo poelgius ir veiksmus. Nagrinėjant verslo poveikį aplinkai ir visuomenei, formuojasi naujas požiūris į tai, kokia turėtų būti XXI amžiaus formulė. Vis labiau yra aktualu užtikrinti, jog šalia finansinių tikslų žmonės pradėtų daugiau rūpintis natūralia aplinka ir visuomene. Juk aplinka ir verslas yra tampriai susiję, o ilgalaikė sėkmė priklauso nuo to, kaip žmonės sugeba darniai integruotis į aplinką ir jausti visuomenės socialines nuotaikas.

  • Ekonomika Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Kristina
  • 18 puslapių (3739 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ekonomikos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 135 KB
  • Asimetrinė informacija: sprendimų priėmimas ir moralinė rizika
    10 - 3 balsai (-ų)
Asimetrinė informacija: sprendimų priėmimas ir moralinė rizika. (2013 m. Balandžio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/asimetrine-informacija-sprendimu-priemimas-ir-moraline-rizika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 05:21