Asinchroninės pavaros mechaninės charakteristikos, maitinant iš dažnio keitiklio


Elektronikos laboratorinis darbas. Asinchroninės pavaros mechaninės charakteristikos , maitinant iš dažnio keitiklio. Darbo tikslas. Darbo schema. Darbo rezultatai. Įtampos priklausomybės nuo dažnio įtampos reguliavimo dėsnio nustatymas. Mechaninės charakteristikos.


Darbo tikslas: susipažinti su dažnio keitiklio darbu ir asinchroninio variklio mechaninėmis charakteristikomis, maitinant iš dažnio keitiklio.

1. Iš antrame paveiksle pateikto grafiko matyti, jog įtampa yra proporcinga dažniui, didėjant vienam dydžiui didėja ir kitas.

2. Tiriant mechaninės charakteristikas, matome kad kuo didesnis dažnis tuo didesnis ir kampinis greitis, tai atspindi 1 paveiksle pateikti grafikai.

3. Iš pirmame paveiksle pateiktų grafikų taip pat galima matyti nors sukimosi dažniai skirtingi, tačiau visais trim atvėjais per 7 padalas kampinis greitis nukrinta apytiksliai ≈10

Asinchroninės pavaros mechaninės charakteristikos, maitinant iš dažnio keitiklio. (2015 m. Kovo 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/asinchronines-pavaros-mechanines-charakteristikos-maitinant-is-daznio-keitiklio.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 11:54