Asistento praktika: komunikacijos vertinimas


Komunikacijos proceso vertinimo protokolas. Kas vertinama įvertinimas. Išsireiškimų „ indeksavimas ". Žiūrėjimas į akis. Komunikacijos laiko organizavimas. Atstumas iki pašnekovo. Komunikacijos proceso duomenų analizė 1 situacija. Užduoties vykdymo refleksija. Komunikacijos proceso duomenų analizė 2 situacija. Komunikacijos proceso duomenų analizė 3 situacija.


Asistento praktikos metu, Egliškių šv. J. Bosko vid. m-kloje, kūno kultūros pamokoje, stebėjau 8 klasės vaikino elgesį. Stebėjau vaikiną, kuriam yra 14 metų, kuris yra, kitų nuomone- populiariausias vaikinas klasėje. Todėl norėjau atlikti asistento praktikos užduotį stėbėdamas būtent jį. Mano stėbėjimo tikslas- populiariausio klasės vaikino elgesys su bendraklasiais, kaip vaikinas su jais bendrauja, ar vaikinas kūno kultūros pamokose ( sportiniuose žaidimuose) įtraukia kitus savo bendraklasius, ar įtraukia klasės atsiskyrėlius, koks vaikino bendravimas su mokytoju.

Stėbėtasis komunikacijos procesas vyko kūno kultūros pamokoje su aštuntos klasės mokiniais ir jis vyko dvi kūno kultūros pamokas, tai yra išviso 90 minučių. Pirmoje pamokos pradžioje mokytojas pasisveikino su mokiniais, kada vaikai stovėjo rikiuotėje, mokytojas iškėlė pamokos tikslą ir uždavinius. Išaiškino pamokos eigą, papasakojo ką mokiniai turės atlikti pamokoje, kokius žais žaidimus. Mokytojo suplanuota pamokos tema buvo “Krepšinis ir jo techniką”. Mano stebimas vaikinas- krepšininkas, todėl visas dėmėsys nukrypo į jį. Pamokos pradžioje mokiniai atliko sportinį apšilimą, sportinius žaidimus, per kuriuos, mano stebimas vaikinas buvo iti aktyvus. Stebimajam puikiai pavyko įtraukti ir motyvuoti kitus klasės mokinius savo energingumu ir aktyvumu. Stebimasis buvo susikaupęs ir klausėsi įdėmiai mokytojo nurodymu, kai tuo tarpu jo bendraklasiai išdykavo šalia stebimojo. Mano stebimas vaikinas neįsitraukė į kitų vaikinų žaidimus ir toliau klausėsi mokytojo. Pamokos eigoje mokytojas pasiūlė mano stebimajam parodyti ir pamokyti kitus klasės berniukus krepšinio pradmenų, kai tuo tarpu mokytojas mokins klasės merginas. Štai čia ir atsiskleidė mano stebimo vaikino elgesys. Vaikinas pasirodė organizuotas, paskirstė vaikinus i kelias grupeles ir pats atliko kamuolio varymą dešine ranka, pasiūlė vaikinams atlikti tą patį.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1643 žodžiai)
  • Universitetas
  • Artur
  • Asistento praktika: komunikacijos vertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Asistento praktika: komunikacijos vertinimas. (2018 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/asistento-praktika-komunikacijos-vertinimas.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 23 d. 21:15
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema