Asmeninės ir kolektyvinės apsaugos priemonės skaidrės


Asmeninės ir kolektyvinės apsaugos priemonės. Apsaugos priemonės. Asmeninė apsaugos priemonė. Asmeninė apsaugos priemonė skirtomos. Asmeninės apsaugos priemonės. Kvėpavimo takų apsaugos. Odos apsaugos priemones. Asmeninių saugos priemonių įsigyjimas. Kolektyvinės apsaugos priemonės. Slėptuvės yra šių tipų. Kolektyvinės apsaugos priemonės skirstomos. Slėptuvės Lietuvoje. Išvada. Literatūra.


Darbo tikslas: supažindinti asmenis, su asmeninėmis apsaugos priemonėmis bei kolektyvinėmis. Darbo uždavinys: parodyti asmenims kokios yra asmeninės saugos priemonės bei parodyti kokios egzistuoja kolektyvinės apsaugos priemonės.

Nuo jonizuojančios spinduliuotės poveikio (SJ) Nuo jonizuojančios spinduliuotės ir cheminio poveikio (SJCh) Nuo jonizuojančios spinduliuotės ir cheminio poveikio bei griūčių (SJChG).

Atskirosios (užima visą pastatą) įkomponuotosios (užima dalį pastato) požeminės antžeminės pusrūsio slėptuvės.

Lietuvoje yra 4 tipų slėptuvės saugančios nuo: radiacijos (SJ), nuo cheminių medžiagų ir radiacijos (SJCh), nuo radiacijos ir griūčių (SJG), nuo radiacijos bei cheminių medžiagų ir griūčių (SJChG) poveikio. Slėptuvėse nerekomenduojama slėptis ilgiau kaip 2 paras. Gyventojai gali slėptis ir savo namuose, rūsiuose, prieš tai užsandarinus patalpas: užkamšius ventiliacines angas, langus ir duris apklijavus lipnia juostele.

Tikimės, kad supažindinome Jus su asmeninėmis apsaugos priemonėmis, kurios galėtų užkirsti kelią kai kuriems nelaimingiems atsitikimams, taip pat su kolektyvinėmis apsaugos priemonėmis (slėptuvėmis), kurios padėtų apsaugoti asmenis nuo tykojančių nelaimių.

  • MS PowerPoint 932 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (661 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidijus
  • Asmeninės ir kolektyvinės apsaugos priemonės skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Asmeninės ir kolektyvinės apsaugos priemonės skaidrės. (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenines-ir-kolektyvines-apsaugos-priemones-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 20 d. 05:49
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema