Asmeninės ir kolektyvinės saugos priemonės


Asmeninės ir kolektyvinės saugos priemonės darbo ir civilinės saugos savarankiškas darbas. Temos aktualumas Individualių ir kolektyvinių priemonių paskirtis apsaugoti gyventojus nuo radioaktyvių. Individualios apsaugos priemonės. Individualiosios apsaugos priemonės kvėpavimo organams yra šios Dujokaukės. Patikimiausia kvėpavimo organų apsaugos priemonė yra – dujokaukė. Filtruojančios dujokaukės. Tai pagrindinė ir pigiausia kvėpavimo organų apsaugos priemonė. Izoliuojančios dujokaukės. Tai specialios, nuo visų kenksmingų medžiagų vėpavimo organus apsaugančios priemonės –IP. Izoliuojančių dujokaukių veiksmingumas. Dujokaukėje yra du regeneruojantys patronai. Dujokaukių dydžiai. Veido ilgis mm. Kolektyvinės apsaugos priemonės apsauginiai statiniai (slėptuvės). Slėptuvės - tai sudėtingas inžinerinis techninis automatinis įrenginys. Slėptuvėse yra įrengiamos šios inžinerinės sistemos. Aprūpinamoji oro sistema 2. Oro valymo įrengimai 3. Slėptuvės šildymo sistema. Slėptuvės pasas priežiūros taisyklės. Slėptuvėje turi būti šie svarbiausi dokumentai. Išvados. Individualiosios apsaugos priemones nuo kolektyvinių apsaugos priemonių skiriasi tuo.

Asmeninės ir kolektyvinės saugos priemonės darbo ir civilinės saugos savarankiškas darbas.

Tai pagrindinė ir pigiausia kvėpavimo organų apsaugos priemonė. Ji iš oro išvalo kenksmingas priemaišas, dulkes, nukenksmina nuodingąsias medžiagas.

Individualiosios apsaugos priemones nuo kolektyvinių apsaugos priemonių skiriasi tuo, kad jos yra naudojamos vieno asmens. Nežinodami kaip jas tinkamai naudoti galime pakenkti patys sau. 2. Kolektyvinės apsaugos priemonės nuo individualiųjų skiriasi tuo, kad jas vienu metu naudoja keli asmenys tai būtų slėptuvės. Norint įsirengti slėptuvę būtina žinoti kokios patalpos jose yra būtinos ir kokios medžiagos ilgiau apsaugos žmones.

  • MS PowerPoint 48 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (399 žodžiai)
  • Kolegija
  • Anzelina
  • Asmeninės ir kolektyvinės saugos priemonės
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Asmeninės ir kolektyvinės saugos priemonės. (2015 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmenines-ir-kolektyvines-saugos-priemones.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 00:03
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo