Asmeniniai finansai ir investavimas


Asmeninių finansų valdymo strategijos. Asmeniniu finansu valdymas referatas. Moksliniai straipsniai apie finansus. Kursinis darbas finansai. Moksliniai straipsniai finansai. Straipsniai apie finansus. Asmeniniu finansu valdymas mokslinis straipsnis. Lietuvos gyventojų asmeninių investicijų valdymo ypatumai. Asmeniniai finansai savarankiski darbai. Mokslinis straipsnis finansai.

Įvadas. Pagrindiniai terminai. Asmeniniai finansai. Asmeninių finansų samprata. Asmeninių finansų valdymo principai ir planavimas. Asmeninių investicijų planavimas. Grynųjų pinigų investicijos. Investavimo priemonės ir su jomis susijusi rizika. Investavimo strategijos ir portfelio sudarymo principai. Investicijų portfelio valdymo strategijos. Asmeninių finansų valdymo ir investavimo galimybių analizė studijuojant mokslinius straipsnius. Mokslinių straipsnių analizė. Pagrindinio kapitalo kainos modelis (camp):. Asmeninių finansų valdymas ir investavimo ypatumai;. Investuotojo elgesys;. Investuoto kapitalo grąža (roic);. Diskontuoti pinigų srautai (dcf);. Planuojama darbo praktinė dalis. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros šaltiniai.

Kursinio darbo problema: Lietuvos gyventojai mažai taupo, arba taupo chaotiškai, o pasiriktos taupymo priemonės dažnai nėra efektyvios. Kaip rodo Lietuvoje atlikti sociologiniai tyrimai bei šiame darbe nagrinėti moksliniai straipsniai pagrindinis Lietuvos gyventojų taupymo tikslas – pinigai juodai dienai, o apie ilgalaikį taupymą, daugelis net nesusimąsto. Krizės metu ir po banko „Snoras“ bankrutavimo žmonės savo finansus tvarko padrikai ir daugiau vadovaujasi emocijomis ar gandais, nei sveiku protu. Tai rodo, kad švietimas asmeninių finansų valdymo srityje dar nėra pakankamas ir ateityje turėtų populiarėti.

Tyrimo objektas – asmeniniai finansai, grynųjų pinigų investicijos.

Tyrimo tikslas – nustatyti ir išskirti pagrindinius asmeninių finansų pasirengimo investavimui etapus ir principus.

  • Microsoft Word 73 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (8519 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Asmeniniai finansai ir investavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Asmeniniai finansai ir investavimas. (2012 m. Spalio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeniniai-finansai-ir-investavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 04:21
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo