Asmeniniai finansai ir išmaniosios programėlės


Įvadas. Asmeniniai finansai. Išmaniosios programėlės. Eurostato duomenimis, daugiau kaip pusė (57 %) Lietuvos gyventojų negalėtų padengti maždaug 230 eurų siekiančių neplanuotų išlaidų. Tai, jog dažnas lietuvis nėra atsidėjęs santaupų „Juodai dienai“ ar jų turi per mažai, verčia ieškoti būdų, kaip sutaupyti pinigų ir gal net išpildyti finansines svajones. Išmaniųjų biudžeto valdymo programėlių pritaikymas praktikoje. Išvados. Literatūros sąrašas.


Darbo tikslas – Išanalizuoti asmeninius finansus teoriniu aspektu ir aptarti naujausias technologijas (išmaniąsias programėles), padedančias planuoti savo finansus.

Darbo uždaviniai:

Pateikti asmeninių finansų sampratą;

Pateikti išmaniųjų biudžeto programėlių aprašymus ;

Išanalizuoti išmansiąsias biudžeto planavimo programėles ir pateikti J. Jonaičio biudžetą;

Palyginti išmaniąsias biudžeto planavimo programėles išrinkti tinkamiausią J. Jonaičiui.

Ši programėlė leidžia suskirstyti pajamas iš išlaidas į atskiras kategorijas, pažymėti datą, kada gauti ar išleisti pinigai, taip pat rodomi grafikai, kokią dalį pajamų ar išlaidų sudaro viena ar kita programėlė. My budget programėlėje taip pat visuomet rodoma pajamų, išlaidų ir balanso (likučio) suma, taip pat galima pažymėti pajamas ar išlaidas, kurių patiriame kiekvieną mėnėsį, netgi pasirinkti prisiminimą, kad nepamirštume. Taip pat yra galimybė pažymėti ar suma gaunama/išleidžiama grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele.

  • Microsoft Word 509 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1353 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ugne
  • Asmeniniai finansai ir išmaniosios programėlės
    10 - 7 balsai (-ų)
Asmeniniai finansai ir išmaniosios programėlės. (2016 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeniniai-finansai-ir-ismaniosios-programeles.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 17:13
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo