Asmeniniai kompiuteriai raida architektūra klasifikavimas


Asmeniniu kompiuteriu raida. Asmeniniu kompiuteriu architektura. Asmeninių kompiuterių istorija. Kompiuterių tipai ir klasifikacija.

Įvadas. Asmeniniai kompiuteriai. Staliniai kompiuteriai. Nešiojamieji kompiuteriai. Kišeniniai kompiuteriai. Tablet pc. Asmeninių kompiuterių raida. Architektūra. Pagrindinis blokas. Įvesties įrenginiai. Išvesties įrenginiai. Klasifikavimas. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.

Kompiuteris nepralenkiamas ten, kur reikia atlikti sudėtingus skaičiavimus, apdoroti didelius informacijos kiekius, kadangi yra didelis ir vis didėjantis žmogaus galimybių ir informacijos srauto neatitikimas. Tačiau protingi ir protaujantys (tiesiogine tų žodžių prasme) kompiuteriai - tolimos ateities dalykas. Intelektą kompiuteriui suteikia žmogus ir jo gali suteikti tiek, kiek žmonija yra sukaupusi. Kompiuteris gali žmogui pateikti jau apdorotą informaciją, tačiau sudėtingose situacijose lemiamas žingsnis priimant atsakingus sprendimus tenka žmogui.

Šiame rašto darbe trumpai aptarsime tai kokios yra asmeninių kompiuterių rūšys ir kaip jie atrodo, aptarsime raidos istoriją, sužinosime kuris asmeninis kompiuteris buvo užfiksuotas kaip pirmasis, o kuris iš tikrųjų buvo pirmasis, kaip toliau jie tobulėjo, kokios jų kartos ir koki jie numanoma, kad bus ateityje. Kalbėsime apie asmeninių kompiuterių architektūrą, tiksliau kokia jo išorinė sandara ir kuo jie panašūs į žmogų, kaip juos galima klasifikuoti.

  • Microsoft Word 336 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (2185 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Asmeniniai kompiuteriai raida architektūra klasifikavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Asmeniniai kompiuteriai raida architektūra klasifikavimas. (2013 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeniniai-kompiuteriai-raida-architektura-klasifikavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 02 d. 22:33
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo