Asmeninis biudžetas analizė


Lentelių ir paveikslų sąrašas. Įvadas. Pajamos. Gaunamos pajamos. Gaunamų pajamų analizė. Išlaidos. Išlaidos mokesčiams. Išlaidų mokesčiams analizė. Išlaidos maistui. Išlaidų maistui analizė. Išlaidos už transportą. Išlaidų už transportą analizė. Išlaidos už pramogas. Išlaidų už pramogas analizė. Išlaidos drabužiams. Išlaidų drabužiams analizė. Kitos išlaidos. Kitų išlaidų analizė. Išlaidų suvestinė. Išlaidų suvestinės analizė. Užduoties atlikimo naudingumo komentaras. Literatūra ir informacijos šaltiniai.


Turėdami vienokius ar kitokius piniginių pajamų šaltinius, žmonės turi savybę išleisti šias pajamas įvairiems gyvenimo poreikiams, kurių pagalba ir išgyvena. Tačiau kiekvienas žmogus turi mokėti kontroliuoti savo pajamas ir išlaidas, kad mėnesio gale netektų skolintis iš banko ar draugų.

Šio savarankiško darbo tikslas yra susipažinti su savo mėnesio biudžetu ir išmokti efektyviai paskirstyti gaunamas mėnesio pajamas.

Šiame darbe pristatysiu lapkričio mėnesio pajamas. Šis mėnuo išskirtinis iš kitų tuo, kad daugiau išlaidų žmonėms atsiranda dėl prasidėjusio šildymo sezono, artėjančių švenčių apsipirkinėjimų ir prasidedančio žiemos sezono, kuriam, be abejonės, reikia ruoštis perkant šiltesnius drabužius, stiprinant imuninę sistemą ir apsirūpinant kitais būtinais dalykais.

Pirmausia, šiuo rašto darbu bus galima išsiaiškinti kokios yra mano mėnesio pajamos ir kaip jas paskirstau labiausiai būtiniems ir mažiau reikalingiems mano pragyvenimo poreikiams, t.y. mokesčiams, maistui, transportui, pramogoms, drabužiams ir kitoms išlaidoms. Taip pat, šio savarankiško darbo pagalba galėsiu padaryti išvadas ir nuspręsti, kam galiu išleisti daugiau pinigų, o ko, galbūt, reikėtų visai atsisakyti kitą mėnesį. Manau, šis darbas padės visa tai išsiaiškinti ir rasti alternatyvų sprendimą, kaip išleisti mažiau ir sutaupyti daugiau ateityje.

  • Microsoft Word 354 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (1132 žodžiai)
  • Universitetas
  • Judita
  • Asmeninis biudžetas analizė
    10 - 6 balsai (-ų)
Asmeninis biudžetas analizė. (2016 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeninis-biudzetas-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 05 d. 09:20
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo