Asmeninis finansų valdymas: Taupymo ir investavimo finansinių priemonių pasirinkimas


Įvadas. Gyvenimo vizijos ir tikslų nustatymas. Tikslų kaina ir prioritetai. Tolerancijos rizikai nustatymas. Asmeninio biudžeto sudarymas. Taupymo ir investavimo finansinių priemonių pasirinkimas. Išvados. Literatūra.


Keliamas namų darbo tikslas - sudarius ir išanalizavus asmeninį biudžetą, parengti savo asmeninių finansų valdymo strategiją.

Sudaryti, pateikti 2018 metų kovo ir balandžio mėnesių asmeninį biudžetą;

Parengti ir aprašyti savo asmeninių finansų valdymo strategiją remiantis vedamu ir išanalizuotu asmeninių finansų biudžetu;

Pateikti konkrečias taupymo ir/ar investavimo priemones išsikeltiems finansiniams tikslams pasiekti.

Rengiant šį projekta numatoma naudotis vadovėliais, elektroniniais šaltiniais ir mokomaisiais šaltiniais.

Kiekvienas žmogus turi išsikelęs sau kažkokių tikslų arba turi dar neišsipildžiusią svajonę. Tai yra normalus kiekvieno žmogaus jausmas, tačiau ne visi nutuokia, kad siekiant tikslų visada juos galima pasiekti. Norint tikslui pasiekti turi įdėti tikrai daug pastangų, nes šiais laikais sunku kažką pasiekti lengvai. Niekuo neišsiskiriu ir aš. Turiu užsibrėžęs vieną tikslą ir turiu svajonę, kurią laikui bėgant vis labiau analizuoju, kaip galėčiau įgyvendinti. Tikslas galbūt niekuo neišsiskiria iš daugelio, bet tokio amžiaus noriu įsigyti savo nuosavą būstą. Tai nereiškia, kad iškarto noriu apglėbti daug, todėl užtektų poros kambarių buto, na o svajonė yra kur kas didesnė. Kiekvienas keliaujam. Lietuvos ribose ar už jų ir matom įvairiausius vaizdus. Gamta yra tikrai graži, pastatai ir kita, bet didžiausią įspūdį man palieka nuosavi namai, kuriuose gyvena atrodo niekuo neišsiskiriančios šeimos. Todėl ne vieną kartą esu išsikėlęs sau klausimą, kuo aš kitoks ir kodėl būtent aš negaliu turėti savo nuosavo namo, kuriame galėčiau gyventi. Po kurio laiko supratau, kad iš tikrųjų čia yra mano svajonė. Šiame darbe pabandysiu parodyti, kaip bandysiu įgivendinti savo pagrindinį tikslą, o ne svajonę. Nors pastovų darbą turiu tik virš metų, bet labai daug laiko skiriu tam, kad darbe pasirodyčiau kuo geriau. Todėl manau, kad būtent darbuotojo sritis man yra viena iš svarbiausių. Čia dar galiu paminėti ir tėvus bei gimines, kurie bet kokiu atveju, bet kokioje situacijoje man padės. Ir aš negaliu jiem pasakyti ne, kai jie prašo pagalbos. Per vienerius darbo metus darbe pakilau vienu laipteliu aukštyn darbo pareigose, bet ties čia nesiruošiu sustoti. Esu toks žmogus, kuris nori visur pasiekti maksimumą. Tuo momentu, kai pasakė, kad įvertinus mano darbo pastangas jie mane mato aukčiau, kiek nustebau. Bet tada supratau, kad norint kažko pasiekti reikia atiduoti visą save. Todėl per ateinančius pora metų matau save aukštose, galbūt net direktoriaus pavaduotojo pareigose, apie kurias lyg yra užsiminama, bet nieko konkretaus nepasakoma. Kai kurių žmonių tikrai nesuprantu, kurie ateina tam, kad išbūti 8 darbo valandas ir išeiti. Kaip ir minėjau, kad norint kažką pasiekti reikia įdėti pastangų, pats tai pamačiau ir įvertinau. Jei viskas pasisektų, rimtai svarstyčiau išsikelti gyventi be tėvų ir kaip teisingai investuoti pinigus, kad galėčiau pasiekti savo užsibrėžtą tikslą – turėti savo būstą.

  • Microsoft Word 150 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (3205 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Asmeninis finansų valdymas: Taupymo ir investavimo finansinių priemonių pasirinkimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Asmeninis finansų valdymas: Taupymo ir investavimo finansinių priemonių pasirinkimas. (2019 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeninis-finansu-valdymas-taupymo-ir-investavimo-finansiniu-priemoniu-pasirinkimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 23:09
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo