Asmeninis įspūdis


Asmeninis ivaizdis. Ispudis,kuri. Asmeninio ivaizdžio formavimas. Asmens, šeimos įvaizdis. Žmogaus įvaizdis. Personalinis ivaizdis. Asmenybes bruo=ai.

Įvadas. Asmeninis įvaizdis. Sėkmės komponentai. Asmeninio įvaizdžio kūrimo pagrindas. Pirmasis įspūdis. Bendravimo pradžia. Lipimas karjeros laiptais. Išvados. Literatūra. Priedai. Darbo tikslas – išanalizuoti asmeninio įspūdžio kriterijus ir principus. Darbo uždaviniai tikslui pasiekti. Išanalizuoti žmogaus įvaizdį siekiant karjeros. Pateikti kriterijus sudarančius mūsų įvaizdį. Išanalizuoti įvaizdžio tobulinimą. Išanalizuoti savo sugebėjimus tobulinant įvaizdį. Darbo metodas: mokslinės teorinės literatūros ir kitų šaltinių analizė. Asmens įspūdis yra ne vienadienis. Įspūdis, kuri padaro asmuo šiandieną, formavosi metais. Tam daug įtakos turėjo visuomenė, šeima, mokykla, aplinka, religija, kultūra. Kiekvienas turi vienokią ar kitokią patirtį, padėjusią suformuoti šiandienos įvaizdį. Vertybės sudaro asmenybės esmę. Jos vadovauja žmonių elgesiui, padeda priimti sprendimus, ką daryti ir ko nedaryti, padeda suprasti, kodėl žmogus priima tokius sprendimus. Kai žmogus aiškiai suvokia savo vertybes, kur kas geriau ir tvarkingiau tvarko savo gyvenimą. Jos ne tik motyvuoja, bet ir daro didžiulę įtaką elgesiui.

Asmens įspūdis yra ne vienadienis.

Vertybės sudaro asmenybės esmę. Jos ne tik motyvuoja, bet ir daro didabartinės Lietuvių kalbos žodynas pateikia tokį žodžio įvaizdis apibrėžimą: įsivaizduojamas, vaizdu įkūnytas dalykas. Taigi ˛mogaus įvaizdį sudaro tokie asmenybės bruo˛ai, kuriuos aplinkiniai regi, mato ir tuo pačiu vertina.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (5474 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nika
  • Asmeninis įspūdis
    10 - 1 balsai (-ų)
Asmeninis įspūdis. (2010 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeninis-ispudis.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 07 d. 20:44
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo