Asmeninis švarinimasis ir rengimasis


Asmeninis švarinimasis ir rengimasis. Asmeninio švarinimosi ir rengimosi gyvybinė veikla. Prausimasis ir maudymasis. Dauguma žmonių odą nuvalo mazgodami vandeniu su muilu. Šiais laikais kiekvieną asmenį raginama plauti rankas prieš imantis ruošti maistą. Tarpvietės priežiūra. Sveikatos ir patogumo. Plaukų priežiūra. Sveikus plaukus išlaikyti padeda kasdieninis šukavimas švariomis šukomis ir/ar šepečiu. Nagų priežiūra. Rankos bus švarios, jeigu, nuo jų specialiu instrumentu nuvalius aiškiai matomus nešvarumus. Dantų ir burnos priežiūra. Daugelį pažeistų ir sunykusių žmogaus kūno ląstelių pakeičia kitos. Rūbuose atspindi tradicijų ir kultūros pasikeitimai.

Sveikatos ir patogumo tikslais , taip pat nemaloniam kvapui išvengti, svarbu, kad ypač rūpestingai būtų prižūrima moters tarpvietė.

Daugelį pažeistų ir sunykusių žmogaus kūno ląstelių pakeičia kitos. Dantų sunkykusių ląstelių kitos nepakeičia. Geriausia, ką galima padaryti, tai gręžiant sunykusias dantų ląsteles pašalinti, o atsiradusią tuštumą užpldyti specialia kietėjančia substancija.

Rūbuose atspindi tradicijų ir kultūros pasikeitimai. Kiekviena nauja karta pertvarko drabužius taip, kad jie atitiktų besikeičiančią aplinką ir socialines sąlygas. Rengimosi funkcija suteikia galimybę daryti sprendimus, kurie padeda formuotis visuomenei, sudarančiai svarbią žmogaus savirealizacijos dalį.

  • Slauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 35 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (282 žodžiai)
  • Gintarė
  • Asmeninis švarinimasis ir rengimasis
    10 - 2 balsai (-ų)
Asmeninis švarinimasis ir rengimasis. (2015 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeninis-svarinimasis-ir-rengimasis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 07:04
×