Asmeninių finansų programų analizė


Asmeninių finansų programų analizė. Asmeniniai finansai. Asmeninių finansų valdymo reikalingumas ir svarba namų ūkyje. Asmeninių finansų valdymo reikalingumas ir svarba versle. Asmeninių finansų valdymo reikalingumas ir svarba šalies ekonomikoje. Asmeninių finansų valdymo programos. AceMoney asmeninių finansų valdymo programa. AceMoney. Mano piniginė – nauja lietuviška finansų valdymo programa. Mano piniginė. Contour Enterprise. GnuCash.

Tai įmonės finansų valdymo principų taikymas namų ūkyje.

Asmeninių finansų valdymo reikalingumas ir svarba namų ūkyje.

Kai subjektas yra konkretus žmogus, jo finansų valdymo tikslai, galimybės ir taisyklės yra palyginti paprastos, nes dažniausiai pats žmogus sprendžia, kiek jam ir ko reikia. Jei kalbėsime apie namų ūkį, tai jo finansų valdymas yra kiek painesnis. Keblumų kelia interesų derinimas. Kai finansiniai ištekliai riboti, kai kuriems šeimos nariams gali tekti sumažinti savo finansinius siekius, kad galėtų pasiekti finansinį visos šeimos tikslą. Svarbiausias asmeninių finansų vaidmuo namų ūkyje – funkcijų paskirstymas.

Namų ūkis priima finansinius sprendimus, susijusius su efektyviu pajamų panaudojimu. Tai gali būti tokios veiklos rūšys, kaip: darbas, apmokymas dirbti, gyvenimo sąlygų planavimas išėjus į pensiją, efektyvus santaupų panaudojimas bei kitos turto formos. Juk pirkdami įvairias paslaugas ar prekes namų ūkiai skatina verslą funkcionuoti.

PROGRAMOS IŠSKIRTINUMAS: Kelių sąskaitų valdymas Automatinis naujinimas likučių Pagrindinis biudžeto valdymas Investavimo rezultatų stebėjimas Pajamų ir sąnaudų kategorijas Daugeliui valiutų finansų matematika.

TOBULINIMO GALIMYBĖS: Jie kas kelis mėnesius atnaujina programa ir pagal komentarus ir pagal atsinaujinusius duomenis. Paskutinį kartą kai atnaujino atnaujino šiuos dalykus: - Fiksuotas Bloomberg citatos - Informacija atnaujinama internetiniai bankai.

KŪRĖJAS: El. paštas manopiniginelt@gmail.com MOKESČIAI: Nemokama programėlė SUDĖTINGUMAS: Sudėtinga yra tik iš pradžių, kol perpranti ir kol susipažini su visa programėle.

  • MS PowerPoint 610 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (800 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vika0525
  • Asmeninių finansų programų analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Asmeninių finansų programų analizė. (2015 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeniniu-finansu-programu-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:25
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo