Asmeninių finansų valdymas referatas


Asmeniniai finansai referatas. Asmeniniu finansu referatas.

Įvadas. Asmeniniai finansai, jų valdymas ir reikšmė. Pagrindinės asmeninių finansų tvarkymo taisyklės. Ameninių finansų tiklai. jų rūšys ir tiklas. Asmeninio biuždeto planavimas. Kaip sudaryti biuždeto planą. Kaip sumažinti savo išlaidas. Asmeninis biužetas. Išvados. Literatūros sarašas.

Šiais laikias visi stengiasi uždirbti kuo daugiau pinigų, tam kad galėtų išgyventi, pasilengvinti buitį bei nusipirkti norimą mašina ar kitą daiktą. Tačiau nevisuomet užtenka pinigų įgyvendinti savo svajonėms. Todėl tam būtina taupyti, sekti savo išlaidas. Tačiau yra problema, kad žmonės neprotingai leidžia savo pinigus, nors ir sunkiai juos uždirba, nemoka tvarkytis su savo asmeniniais pinigais. Žmonės priprato pasiimti greituosius kreditus, kurie nėra gera išeitis kiekvienam, kuriam pritrūko pinigų, nes už geitąjį kreditą tenka brangiai sumokėti. Tad jeigu žmogus nesusitaupė pinigų, tai kaip jis vėliau galės atiduoti skolą, jeigu temoka imti greiruosius kreditus? Kad taip atsitiktų kuo rečiau, reikia išmokti tvakytis su savo finansai. Visų pirma turime išsiaiškinti apie asmeninius finansus, jų valdymą bei reikšmę, nusistatyti finansinius tikslus, sekti savo pajmas bei išlaidas ir sudaryti biudžetą kuriuo galėtume įgyvendinti finansinius tikslus. Tuomet visa, tai pritaikyti praktikoje, pateikti pavyzdį. Nes tik taip galima išmokti tvarkytis su savo pinigais, nes pinigai yra priemonė išgyventi ir patenkinti savo norams.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (2957 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laima
  • Asmeninių finansų valdymas referatas
    9 - 1 balsai (-ų)
Asmeninių finansų valdymas referatas. (2014 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeniniu-finansu-valdymas-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 20 d. 15:11
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo