Asmeninių finansų valdymas skaidrės


Asmeninių finansų planavimas. Vienas tėtis nuolat kartodavo „Tai man per brangu". Kuriems iš šių teiginių pritartumėte jūs? Kaip siekti finansinės nepriklausomybės? Pagrindiniai biudžeto sudarymo principai. Išlaidos skirstomos. Užduotis naudodamiesi biudžetų sudarymo principais, sudarykite šių gyventojų metinius finansinius planus. Remdamiesi anksčiau suformuotais biudžetais, įvertinkite šių pokyčių įtaką. Loterijos skelbia vis naujus ir naujus „Milijonierius", tačiau ne visi jie tampa turtuoliais.

Nustatykite finansinius tikslus (ilgalaikius, pvz., 5 metams, ir trumpalaikius,tarkime, metams). Sudarykite asmeninį biudžetą — pajamų ir išlaidų planą. Imkite kontroliuoti savo pinigus. Išmokite skirti, kas rizikinga ir kas ne. Nuspręskite, kur norėtumėte investuoti. Susiraskite, iš ko galėtumėte pasimokyti. Nebijokite nusivilti ir tikėkite savimi.

Mokestis už gyvenamąsias patalpas (nuoma) Komunalinės paslaugos (elektra, šildymas, vanduo) Maistas (namuose) Telefonas Mokėjimai išperkamosios nuomos įmonei už automobilį Automobilio draudimas Mokestis už mokslą Santaupos (kas mėnesį atidedamos į banką).

Drabužiai ir asmeninės higienos daiktai Maitinimasis kavinėse ir restoranuose Namų apyvokos daiktai Išlaidos mokslui (knygos, spausdinimas ir pan.) Laisvalaikis Transportas (benzinas) Įvairios smulkmenos Kita (neplanuotos išlaidos).

Remdamiesi anksčiau suformuotais biudžetais, įvertinkite šių pokyčių įtaką:.

  • MS PowerPoint 1970 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (332 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gitanas
  • Asmeninių finansų valdymas skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Asmeninių finansų valdymas skaidrės. (2014 m. Rugsėjo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeniniu-finansu-valdymas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 17:20
×