Asmeninių finansų valdymo teoriniai aspektai


Kas tai yra ir kodėl tai svarbu? Kokie asmeninių finansų valdymo tikslai? Kokios pagrindinės asmeninių finansų tvarkymo taisyklės. Pinigų atsarga – nenumatytiems atvejams. Vartojimo ir taupymo planavimas. Skolų planavimas. Draudimo planavimas. Investicijų planavimas. Nekilnojamojo turto planavimas. Pajamų mokesčių planavimas. Karjeros planavimas. Biudžeto planavimas. Išlaidų ir pajamų kontrolė. Taupymo svarba. Patarimai, kaip galima sutaupyti. Kaip sudaryti išlaidų planą. Ar reikia keisti savo įprastas išlaidas? Kiek sumažinti savo įprastas išlaidas?

Temos aktualumas. Pastaraisiais metais ypač didelis susidomėjimas auga asmeninių lėšų valdymo rinkoje. Šį susidomėjimą skatina šalies ekonomikos ir gyventojų disponuojamųjų pajamų augimas, sėkminga pensijų reforma, patrauklių investavimo produktų įvairovės plėtra. Augant gyventojų pajamoms profesionalios asmeninių finansų valdymo žinios tampa būtinos.

Darbo tikslas – išnagrinėti asmeninių finansų valdymo teorinius aspektus.

Darbo uždaviniai:

1. Išsiaiškinti asmeninių finansų valdymo tikslus.

2. Atskleisti asmeninių finansų tvarkymo taisykles.

3. Atskleisti biudžeto planavimą ir kaip sutaupyti.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (3355 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egleleeee
  • Asmeninių finansų valdymo teoriniai aspektai
    10 - 3 balsai (-ų)
Asmeninių finansų valdymo teoriniai aspektai. (2013 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeniniu-finansu-valdymo-teoriniai-aspektai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 12:32
×