Asmeninių išlaidų analizės pristatymas


Asmeninių išlaidų analizės pristatymas. Sutrumpinta teorija. Produktų, išteklių ir pinigų apyvarta rinkos ūkyje. Svarbu žinoti, kad. Paprastoji paklausos kreivė. Paklausos elastingumas kintant pajamoms. Vartotojas. Praktinis darbas. Asmeninių išlaidų analizė. Pirmo mėnesio asmeninės išlaidos. Pirmo mėnesio asmeninės išlaidos pavaizduotos grafiškai. Apibendrinimas. Antrojo mėnesio asmeninės išlaidos. Antrojo mėnesio asmeninės išlaidos pavaizduotos grafiškai. Maksimalios, minimalios ir vidutinės pateiktų kategorijų išlaidos kiekvienai savaitei. Išvados.


Žmogus norėdamas jaustis saugus, patenkintas pirmiausiai patenkina būtiniausius poreikius, t.y. fiziologinius. Tačiau apsirūpinus šiais poreikiais, žmogui tampa svarbūs antraeiliai poreikiai bei noras realizuoti save. Taigi, norėdamas išsiaiškinti , kokiems poreikiams skiriu daugiausiai lėšų, 2 mėnesius (t.y. 2 savaites) rinkau atsiskaitymo kvitus.

Svarbiausias rinkos subjektas yra vartotojas. Nuo vartotojų norų, siekių ir galimybių viskas priklauso. Vartotojo norus riboja: Piniginės pajamos Prekių ir paslaugų kainos.

Antrojo mėnesio duomenys (2 grafikas) parodė, kad daugiausiai yra skiriama maistui. Tačiau ir šį mėnesį visiškai nebuvo išleista pinigų mobiliajam telefonui (buvo užmiršta laiku sumokėti), transportui bei aprangai, avalynei.

Norėdamas apibendrinti surinktus duomenis (1 ir 2 lenetelei) suradau masimalią, minimalią ir vidutinę sumą, kurią išleidžiu visoms ir atskirai kiekvienai prekių ar paslaugų grupei. Gautus rezultatus pavaizdavau grafiškai:.

Dar vienas svarbus faktorius yra pajamų ir išlaidų balansas. Jei pajamos viršija išlaidas, tai turime subalansuotas išlaidas-pajamas, o jei atvirkščiai – išbalansuotas, t.y. neigiamą balansą. Turint negiamą pajamų ir išlaidų balansą yra naudojami turimi ištekliai padengti skirtumą, o kai jų nebeužtenka – toumet išlaidos turi būti mažinamos žemiau pajamų lygio norint išvengti prastos finansinės padėties ir turto areštų.

Taigi, rinkdamas duomenis apie savo asmenines išlaidas, pastebėjau, jog mano išleidžiamos sumos kiekvienai sričiai yra priimtinos ir labai mažos.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 821 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (800 žodžiai)
  • Donatas
  • Asmeninių išlaidų analizės pristatymas
    10 - 5 balsai (-ų)
Asmeninių išlaidų analizės pristatymas. (2016 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/asmeniniu-islaidu-analizes-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 21:54
×